top of page

Rüyada lüks araba görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Şans

 • Para

 • Uğur

 • Fırsat

 • Teklif

 • Nasip

 • Müjde

 • Enerji

 • Yenilik

 • Hareket

 • Değişim

 • İlerleme

 • Hamilelik

 • Başlangıç

 • Zenginlik

 • Yeni bir bakış açısı

Rüyada lüks araba ne anlama gelir?

Lüks araba gördüğümüz rüyaların özünde “kapasitesinin üzerinde işlerle uğraşmak” teması yatar. Özellikle, satın alım gücümüzü aşan bir lüks araba gördüğümüz rüyalar genellikle ayağını yorganına göre uzatamayan bir yaşam tarzını benimsemiş olmak ya da maddi gelir ayarı yapamamakla ilgili uyarı rüyalarıdır.

Lüks araba gördüğümüz rüyalarda aslında farkında olmasak da bilinçaltımız kendimiz için bir küçültme sıfatı kullanmaktadır. Gördüğümüz lüks araba, yaşam tarzımızı aşan bir şeyi temsil eder. Belki bizden çok fazla kazanan bir partner ya da zengin arkadaş çevresi. Bu rüya aslında maddi uçurum ya da bu lüks yaşama uyum sağlama zorluğunun altını çizer. Peki, lüks araba gördüğümüz rüyalar kredi kartı borçlarımızın artmasına ya da kazandığımızın çok daha üstünde harcadığımız bir yaşam tarzına değinebilir mi? Cevap: kesinlikle evet.

 

Lüks araba rüyaları aynı zamanda bize bir beden büyük gelen her şeye, uyumsuz olanlara ya da yaşam tarzımızın üstünde olan tüm alışkanlıklarımıza değiniyor olabilir. Örneğin, bizim için çok genç bir sevgilinin rüyamıza bir lüks araba kılığında giriyor olabilir. Ya da dış görünüş itibariyle aşırı çekici bir partner, belki de rüyamızdaki lüks araba bilinçaltımızı yapmaya çalıştığı “aşırı derecede top class” vurgulamasıdır ve bilinçaltı bu vurguyu size lüks araba göstererek yapıyor olabilir.

Rüyada lüks bir araba görmek

Lüks bir araba gördüğümüz rüyalar yalnızca bize ait olmadığımız dünya gerçekleriyle ilgili bilgi getirici de olabilirler. Tabi bu durum ne zaman geçerli? Eğer rüyada gördüğünüz lüks araba satın alma gücünüz olmayan bir arabaysa. Zaten bir Ferrari sahibiyseniz ve rüyanızda Ferrari gördüyseniz bu rüya yorumu sizin için değil. Rüyanızda gördüğünüz lüks araba eğer alım gücünüzü ve maddi kapasitenizi zorlayacak kadar pahalı ise ve arabanın lüks oluşu rüyada vurgulanıyorsa belki de bilinçaltınız size “bu durum senin kapasiteni aşar” mesajı vermektedir.

 

Lüks araba rüyalarıyla ilgili çok ilginç bir durum ise bu rüyaların bazen bizim kapasitemizi zorlayacak kişi ya da durumlara dokunuyor olmalarıdır. Örneğin, kazandığı para belli olan bir erkeksiniz fakat partneriniz sizi zorlayacak bir yaşam tarzı ve maddi gelir istiyor ya da çok para harcatıyor. Bu durumda rüyanızda lüks araba görmüş olabilir misiniz? Cevap: evet. Kısacası, lüks araba genellikle maddi anlamda (lüks ile vurgulanan daima maddiyat olduğu için) sizi zorlayan her şeyin ya da herkesin işareti olabilir.

 

Peki bunların yanı sıra rüyada görülen araba daima yaşam yolculuğumuzda biri bir noktadan başka bir noktaya götüren bir araç değil midir? Evet öyledir fakat rüyada bir arabanın lüks ve maddi değerinin yüksek oluşunun vurgulanıyor olması belki de bizi fakirlikten zenginliğe götürecek olan bir durum ya da fırsatın temsilcisidir. Bir başka deyişle, lüks araba gördüğünüz rüyalar zengin ve doyurucu bir yaşamın giriş noktası ya da zenginliğe atılan ilk adımın simgesi de olabilir.

Rüyada lüks bir arabaya binmek:

Arabaya bindiğimiz rüyalar daima yaşam yolculuğumuzda bir noktadan bir noktaya varmamızı kolaylaştıran araçların simgesidir. Fakat bir aracın lüks ve maddi değerinin yüksek olmasının bir rüyada vurgulanıyor olması daha zengin ve daha doyurucu bir yaşama atılan ilk adımın simgesi olabilir. Örneğin, iyi bir okulda okumaya hak kazanmak, bir lüks araba rüyası bize daha doyurucu bir hayata gidişi mi gösteriyor? Evet. Ya da çok güzel bir fikir belki de ileride zengin olmamızı sağlayacak. Bu durumda rüyamızda lüks arabaya bindiğimizi görebilir miyiz? Evet.

Rüyada lüks araba satın almak boyundan büyük işlere kalkışmak ya da kapasitemizi zorlayacak bir işe girişme alametidir. Özellikle, rüyamızda satın almamızın imkansız olduğu maddi değeri aşırı yüksek bir arabayı satın aldığımızı görmek belki de bizi çok zorlayacak bir projeye ya da yaşam tarzına girişmeye işarettir. Örneğin, maddi durumu belli bir erkeğin çok fazla harcama yapmak isteyen bir kadınla evlenmesi gibi durumlarda rüyasında lüks bir araba görebilir. Ya da ödemekte zorlanacağımız bir borcun altına girmek, lüks araba rüyasıyla bize gelebilir.

 

Bazıları için rüyada lüks araba satın almak yeni ve kendisini zengin edebilecek bir yeteneğe ya da fırsata sahip olmaktır. Belki de yepyeni bir şey öğrenmeye karar verdiniz ve bu bilgiden büyük menfaat elde edeceksiniz. Yine buna benzer bir şekilde lüks araba satın almak yalnızca yeni bir karar vermektir. Fakat bu kararı verdikten sonra rüya sahibinin yaşamında her şey yavaş yavaş değişmeye başlar ve rüya sahibi kendini bambaşka bir yaşamın içinde bulacaktır. Özellikle lüks araba rüyalarında arabanın pahalı bir araba olmasının vurgulanması genellikle bir zenginlik fırsatı yakalamak olarak yorumlanır.

 

Tüm bunların yanı sıra rüyada gördüğümüz lüks arabadan aldığımız enerjiye de dikkat etmeliyiz. Lüks fakat, siyah renkli ya da rüyada size negatif duygular uyandıran bir araba belki de sizi harcamalarınız konusunda dikkatli olmaya çağıran rüyalardandır. Bu rüyaya göre bu gidişatın sonu zenginlik değil fakirliktir. Ödeme kapasitemizi aşan borç içine girmek bazen rüyamızda lüks araba satın almak ya da lüks arabaya binmek olarak görülebilir. Özellikle de içine bindiğimiz arabadan negatif enerji aldıysak burada sizin için hayırsız ya da faydasız bir durum var.

Rüyanızı yazın:

bottom of page