Rüyada mahkeme görmek

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Dava

 • Karar

 • Yargı

 • Haber

 • Sonuç

 • Devlet

 • Adalet

 • Bilirkişi

 • Skandal

 • Seçenek

 • İlahi adalet

 • Legal meseleler

 • Karara bağlamak

 • Emir büyük yerden

 • Karar mekanizması

 • Özgürlük ya da esaret

 • Ekilenlerin biçilmesi zamanı

 • Engellerin ortadan kalkması

 • Ceza ya da ödülün alınması

Rüyada mahkeme:

Rüyada mahkeme kişinin hayatında çok önemli bir kavşağa varmasına ve kendisi ile ilgili verilecek bir kararın geleceğini etkileyeceğine delalettir. Bu rüyada iki ana tema işlenir: davayı kazanmak (geçmişte yapılanların ödüllerini almak) ya da davayı kaybetmek (geçmişte yapılanların cezasını çekmek). Kısacası, rüyada mahkeme aslında ekilenlerin biçileceği noktaya varışın simgesidir.

 

Rüyada mahkeme görmek aynı zamanda iki zıt tema olan özgürlük ve hapsolmayı esas alır. Mahkemenin sonucuna bağlı olarak farklı iki şekilde yorumlanabilecek bu rüyada davayı kazanan özgürleşir, dertlerinden kurtulur ve hayatında bir sayfayı kapatır, yoluna devam eder. Davayı kaybeden ya da hapis cezası alanın ise özgürlüğü ve hareket alanı sınırlanır, yeni bir derle uğraşmak zorunda kalır ya da geçmişte yaptıkları onu artık gelip bulmuştur. Bu rüyayı yorumlarken rüyanın renk tonu ve rüyadan alınan enerji de dikkate alınmalıdır. Siyah ya da gri tonlarında bir mahkeme sonucu kötü olacak işlere, daha sıcak tonlardaki mahkeme ise sonu iyiye bağlanacak işlere delalettir.

 

Rüyada mahkeme bazen kişinin hayatını tamamen değiştirebilecek dış kaynaklı bir kararın alınmasıyla ilgilidir. Bu karar bazen devletten, yüksek rütbede oturan birinden ya da bir aile bireyinden gelebilir. Bu kararın verilmesinden sonra rüya sahibi hayata kaldığı yerden devam edecektir. Kısacası, rüyada görülen mahkeme kişi için bir karar mekanizmasından çıkacak kararın beklenmesi için durulan durak noktasını temsil eder. Rüya sahibi yönünü sadece bu kararın çıkmasından sonra bilecektir.

 

Rüyada mahkeme bazıları için milattır ve çok önemli bir olayı temsil eder. Bu olaydan sonra kişinin hayatında her şey değişir. Rüyada mahkemeyi görmek tıpkı ikiye ayrılan bir yola varmak gibidir. Mahkemenin sonucu kişiyi bu yollardan sadece birine yöneltecektir. Bu rüya aynı zamanda yol ayrımı, ayrılık ya da değişim teması da içerebilir. Rüyanın yorumu aslında mahkemede tam anlamıyla ne olduğuna bağlı yapılmalıdır. Yasal süreçlerle uğraşan ya da boşanma davası olan bir kişiler bu rüyayı daha sık görürler.

Rüyada mahkemeye çıkmak:

Rüyada mahkemeye çıkmak kişi için gerçek hayatta da yargılanmaktır. Fakat bu yargılanma her zaman yasal bir süreci temsil ediyor olmayabilir. Rüya sahibi hakkında biri, birileri ya da yüksek mercilerden bir karar çıkacak ve bu karardan sonra rüya sahibi hayatına devam edecektir. Bu rüya iki şekilde yorumlanmalıdır: mahkemede ceza almak (geçmişte yapılan hataların bedellerini ödemek) ya da serbest kalmak (özgürleşmek). Kısacası, rüyasında mahkemeye çıktığını gören kişi hayatta ilerlemek istiyorsa bir kararın çıkmasını beklemelidir.

tarot3.png

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Rüyada mahkeme salonu her zaman bazı kararların verildiği karar mekanizmalarının temsilcisidir. Bu rüyalar her zaman yasal mercileri temsil etmezler. Rüya sahibinin hayatında etkili ya da önemli kişilerin verdiği bazı kararların rüya sahibinin yönünü değiştirecek güçte olmasının da altını çizerler. Rüyasında bir mahkeme salonu gören kişi çok önemli kararları vermekten kaçınmalıdır ve bazı olayların ya da durumların sonuçlarını beklemelidir. Rüyada boş mahkeme salonu rüya sahibinin hayatının ilerleyişinin başkası tarafından verilecek bir karara bağlı olmasına fakat bu kararın henüz verilmeyeceğine delalettir.

Rüyada mahkemede yargılanmak geçmişte ekilenlerin bugün biçilmesiyle ilgilidir. Bu rüyada iki ana tema vardır: mahkemede yargılanarak ceza almak ya da serbest kalmak. Bu iki temanın biri geçmişte yapılan hataların cezasını çekmek diğeri ise geçmişteki çalışmaların ödüllerini almak ve özgürleşmektir. Rüya sahibi rüyada yargılandığı mahkemenin sonucuna bakarak yorumu yapmalıdır. Rüyasında bir mahkemede yargılandıktan sonra tutuklandığını gören kişi bir sorumluluğun ya da bir kişinin esareti altına girer, boş vakti kalmaz ve hayatını bir şeye adamak zorunda kalır. Yargılandıktan sonra serbest kalan hayatında çok büyük bir sayfayı kapatır ve bir yükü üzerinden atar.

Rüyanızı yazın:

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.