top of page

Rüyada mandalina görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Nasip

 • Rızk

 • Para

 • Ödül

 • Refah

 • Sürpriz

 • Huzur

 • Sağlık

 • Mutluluk

 • Hediye

 • Haber

 • Müjde

 • Kazanç

 • Kaynaklar

 • Kazanımlar

 • Elde etmek

 • Tatmin olmak

 • Bolluk bereket

 • Haneye rızk girişi

 • Kazancın artması

 • Alacak verecek işleri

 • Eksiklerin giderilmesi

 • İhtiyaçların karşılanması

 • Haneye para giriş çıkışı

Rüyada mandalina görmek ne anlama gelir?

Rüyada mandalina yemek iyileştirici güçleri yaşamımıza aldığımızın işaretidir. Bu mandalinaları rüyada soyup kokusunun etrafımızda yayıldığını görmemiz güzel ve hayırlı işler için başlangıç yapmalara ve yaşamımızda bir nevi temizlik operasyonu yaptığımıza işaret eder. Turuncu renginden dolayı aynı zamanda pozitif enerji ve pozitif düşünce tohumlarının temsilcisi olan mandalinayı evimizde görüyorsak ve bu mandalinalardan yiyorsak yaşamımızda pozitif bir şeylerin olacağını bilmeliyiz. Bu rüyayı gören kişi canlandırıcı ve neşelendirici yeni başlangıçlara hazır olmalıdır.

 

Rüyada mandalina ya da mandalinalar yaşamın bize sunduğu güzel bir hediyenin temsilcisidir. Geçmişte yapılanların güzel sonuçlarını bugün almak, nimetle ödüllendirilmek ve güzel haberler almakla ilgilidir. Rüyada özellikle güzel ve sulu mandalina görmek ve bu mandalinadan yemek kişinin çok hoşuna gideceği şeyler yaşayacağının müjdecisidir. Bu, yeni bir ilişkinin çiçeklenmesi, gebe kalma veya zenginlik veya maddi başarı kazanma olabilir. Eğer kadınsanız, hamile olduğunuzda veya yumurtladığınız zaman mandalina rüyası görebilirsiniz ki bilinçaltınız sizi verimli bir şekilde uyarır.

 

Rüyada mandalina ya da mandalinalar “yaşamın bize sunduğu nimetler” sembolüdür. Mandalina gördüğümüz rüyalar aynı zamanda kazanımlar, sahip olduğumuz haklar ve bize ait olan her şeyi temsil ediyor olabilir. Rüyada birinin bize biz mandalina sunması en genel anlamı itibariyle birinden gelecek menfaat, para ya da alınacak iyiliktir. Hiç kimsenin sunmadığı fakat rüyada yememiz mümkün olan mandalina ya da mandalinalar ise yaşamın bize sunduğu nimet ya da fırsatları temsil eder. Mandalina gördüğümüz rüyaları daha iyi yorumlayabilmek için mandalinaların renklerine ve ne kadar çok olduklarına dikkat etmeliyiz.

 

Rüyada mandalina genellikle olumlu anlamlar içerir ve aynı zamanda bolluk-bereket sembolüdür. Rüyasında çok fazla mandalina olduğunu gören kişi için aslında ortalıkta o kadar çok fırsat vardır ki bu fırsatları belki de görememektedir. Özellikle, güzel ve olgun mandalinaları rüyada görmek oldukça olumlu anlamlar içerir. Bu rüya sahibi için hala bir şeyleri başarmak mümkündür hatta tam zamanıdır. Fakat olgunluktan çıkıp yumuşamaya ve çürümeye başlamış mandalinalar bize bilinçaltımızdan gelen “vakit geçmeden bir şeyler yap” mesajıdır.

 

Rüyada mandalina tüm bunların yanı sıra pozitif düşünce tohumları ve enerji sembolüdür. Bu rüyanın sahibi yaşamına bolluk bereket getirmek istiyorsa ihtiyaç duyduğu tüm materyaller ve enerji aslında elinin altındadır. Bu materyalleri kullanarak kazanç elde edebilir. Rüyasında mandalina gören kişiye büyük bir fırsat sunulur ve bu fırsatı kabul ederse nasiplenir. Fakat rüyada gördüğümüz ya da bize sunulan mandalinalar çürük ya da kötü görünümlü ise bu hayırsız bir işe ya da sonunda zarar göreceğimiz bir teklif almaya işaret eder.

Rüyada mandalina dilimleri görmek

Rüyada görülen mandalina dilimleri aslında hak sahibi olduğumuz her şeyin temsilcisi olabilir. Rüya sahibine bir dilim mandalina sunuluyor ise güzel bir iş için ortaklık teklifi alınması olasılığı vardır. Bu tip rüyaların yorumuna daima numerolojik değerler eklenmelidir. Örneğin, 4 dilimli bir mandalinadan 1 dilim almak 4 kişiyi ilgilendiren bir projeden pay almaya delalet eder. Yine bu şekilde görülen rüyada eğer hatırlanıyor ise kaç dilim olduğuna ve kişinin aldığı dilimin ne kadar büyük olduğuna işaret eder. Mandalina dilimleri genellikle paylaşılan malların ve paranın sembolüdür. İkiye bölünmüş bir mandalinanın yarısını yiyen kişi bir projenin yarısına sahip olur ya da yarısını alarak ortaklıktan çıkar.

Rüyada mandalina yemek:

Rüyasında mandalina yiyen kişi yediği mandalinanın tadına dikkat ederek rüyasını yorumlamalıdır. Rüyasında yediği mandalinanın tadını ya da görüntüsünü beğenen kişi daima hoşuna giden bir şeyle müjdelenir ya da kendine bir şey katar. Fakat yediği mandalinanın kötü tatlı ya da görünümlü olduğunu görenin hayatına yeni bir dert girer ve bu dertle uğraşmak zorunda kalır. Çürük mandalina yiyen kişi ya kötü bir olay yaşar, söz işitir ya da sonunda ziyan edeceği bir işe girişir. Kötü tadı olan bir mandalinayı yiyip kusan kişi bir işe başlar başlamaz bundan zarar göreceğini anlayarak vazgeçer.

 

Rüyada mandalina yediğini görmek nasiplenmek, mal satın almak ya da yaşamdaki tüm kazanımlarımızla ilgilidir. Rüyada yediklerimiz refah ve zenginliği sembolize ediyor da olabilir. Çok fazla mandalina yiyen kişinin serveti ya da bilgisi artar. Başkasının verdiği bir mandalinayı yiyen kişi kendisine mandalina veren kişiden ya da o kişiyle aynı ismi taşıyan birinden bir fayda görür ya da bir teklif alır. Verilen mandalinanın tadı ya da görüntüsü güzelse hayırlı bir tekliftir. Aksi taktirde bu tekliften uzak durmak gerekir.

Rüyada mandalinalar görmek:

Rüyada görülen mandalinalar aynı zamanda yaşamımıza giren tüm rızk ve kazanımlar, ihtiyaçların karşılanması, eksiklerin giderilmesi ile ilgilidir. Bazıları için rüyada görülen mandalinalar ihtiyaç duyulan para ya da kaynakları elde etmeyle ilgilidir. Çok güzel mandalinalar görene çok güzel bir teklif, fırsat ya da para sunulur. Mandalinaların fazla miktarda olması sunulan teklif ya da paranın fazla olması, yiyeceklerin çok az ya da yetersiz olması kaynak ya da para eksikliğine işaret eder. Rüyada mandalinalar kendimize kattığımız, kazandıklarımız ve elde ettiklerimizi temsil eder.

 

Rüyada görülen mandalinalar bazen hasret duyduklarımız, istek ve arzularımız ya da giderilmesi gereken ihtiyaçları temsil eder. Çok güzel görülen mandalinalara bakmak fakat bu mandalinalardan yiyememek hala amaçlarımıza ulaşacak seviyeye gelmediğimizi bize hatırlatır. Masanın yakınında olup mandalinalardan yiyemeyen fakat yemeyi isteyen kişi arzularına çok yakındır fakat bir sebepten dolayı arzusuna kavuşamamaktadır. Uzakta güzel mandalinalar gören kişinin hayallerinin gerçekleşmesine hala zaman vardır.

Rüya sahibi rüyasında birine mandalina veriyorsa birine bir teklifte bulunur ya da bir konuda yardımcı olmaya çalışır. Bazen birine mandalina vermek yükü hafifletmek ya da bir işi başkasına devretmeye işarettir. Bu rüyalar aynı zamanda paylaşmak ya da hediye vermekle alakalı olabilirler. Birine tadı güzel bir mandalina veren kişi bazen o kişiye yardımda bulunur, hediye alır ya da para verir. Verilen mandalinanın tadı kötü ise o kişiye kırıcı bir harekette bulunma olasılığı vardır.

 

Rüyada mandalina yemek bazen eksiklerin tamamlanması ve doyuma ulaşmayla ilgili bilgi getirir. Güzel bir mandalina yiyen aradığını bulur, eksik olan para tamamlanır ya da bir ihtiyaç giderilir. Tadı kötü bir mandalina yiyen ise tam tersine umduğunu değil ummadığını alır ve bir işten hoşnut kalmaz. Bazen tadı kötü bir mandalina yemek faydasız meşguliyet ya da sonu zarar olacak bir işe girişmekle ilgilidir.

Rüyada çürük mandalina görmek bilinçaltımızın inşa ettiği “kaçırılmış fırsat, zamanı geçmiş, demode olmuş, kullanılmaz hale gelmiş, geç kalınmış ya da kullanım süresi dolmuş” objelerin sembolüdür. Bu rüya bazen bilinçaltının oluşturduğu “yaşlanmış olma ya da vakti geçmiş olma” sembolü de olabilir. Rüyasında kendisine çürük mandalina sunulan birine gerçek hayatta öyle bir teklif sunulur ki bu teklifi almak için ya çok geç olmuştur ya da teklifin faydalı olacağı dönem sona ermiştir ve bu tekliften rüya sahibine hiçbir hayır gelmeyecektir.

 

Çürük mandalina aynı zamanda geç kalmış olmanın ya da bir şeyin zamanının artık dolduğunun ve rüya sahibine fayda sağlamadığının göstergesidir. Bu rüya bazıları için yaşlanma korkusu, kadınlar için menopoz korkusu ya da bazıları için bir fırsat için yaş sınırını aşmış olmanın korkusunu yansıtıyor olabilir. Kısacası, rüyasında çürük mandalina gören kişi bir şey için çok geç olduğunu düşünmektedir. Bazen, çürük mandalina ya da mandalinalar yakın geçmişte çok büyük bir fırsatın bugün fırsat bile olmadığının hatırlatıcısıdır. Kendisine çürük mandalina sunulan kişi bir şey için geç olduğunu anlamalıdır.

Rüyada henüz olgunlaşmamış fakat sağlıklı bir şekilde olgunlaşma sürecinde olan mandalinalar görmek genellikle hazırlık ya da oluşum süreçlerine, bazen iyi giden hamileliğe işaret eder. Olgunlaşmamış mandalina ya da mandalinaların kişiye sunulduğu rüyalar bir şeyin henüz zamanının olmadığı konusunda uyarı getiren rüyalardandır. Bu rüyalar bize adeta bilinçaltımızdan gelen “bekle, zamanı değil” mesajları gibidir. Kişinin bir amaca ulaşması mümkün olsa da hala eksik olan bir şeyler vardır ve eksik olanların tamamlanması gerekmektedir.

 

Rüyada olgunlaşmamış mandalinalar aynı zamanda bir büyüme süreci ile ilgili bilgi getirirler. Henüz olgunlaşmadan koparılan mandalinalar bazen kötü giden hamileliğe hatta haneden bir kadının kürtaj yaptırmasına işaret edebilirler ve hayırsız rüyalardır. Olgunlaşmakta olan fakat güzel mandalinalar güzel ve hayırlı evladın hamileliğine delalet eder. Olgunlaşmamış fakat yan yana duran iki mandalina bazen ikiz bebeklerin yolda olduğunun işaretçisidir. Olgunlaşmamış fakat sorunlu veya şekil bozukluğu olan mandalinalar ise hamilelik sorunlarının göstergesi olabilir.

 

Olgunlaşmamış mandalinalar her zaman hamileliğe işaret etmek zorunda değildir. Bazen henüz olgunlaşmamış bireylere, evdeki çocuklara ya da ergenlik dönemindeki kişilere de işaret edebilirler ve bu kişilerle ilgili gizli bilgiler verebilirler. Örneğin, olgunlaşmamış bir mandalinanın yere düşmesi haneden bir çocuğun kaza geçirmesine ya da başına kötü bir şey gelmesine işaret edebilir. Olgunlaşmamış birçok mandalinanın yere düşmesi en genel anlamıyla henüz olgunlaşmamış bir sürecin sonlandırılması ile ilgilidir.

Rüyada mandalina toplamak geçmişte yapılanların karşılığını almaya delalet eder. Güzel mandalinalar toplamak en genel anlamı itibariyle güzel sonuçlar almak, kötü ya da çürük mandalinalar toplamak ise kötü sonuçlar almaya işarettir. Rengarenk mandalinalar görmek ve bunları toplamak bolluk, bereket ve zenginlikle mükafatlandırılmaya delalet eder. Bu rüyanın sahibi güzel bir iş teklifiyle karşılaşabilir ya da bir yerden para alması olasılığı vardır. Mandalinaları toplarken yere dökmek israfa, vaktin ya da enerjinin boşa harcandığına karşı uyarıdır. Yere düşen her güzel mandalina aslında rüya sahibinin kaybettiği bir şeyin ya da kaçırdığı bir fırsatın temsilcisidir.

 

Rüyada ısırılmış mandalina ya da mandalinalar görmek:

 

Rüyada ısırılmış mandalina ya de mandalinalar başkalarının başlayıp bitirmediği işlere ya da israfa delalet ederler. Güzel fakat ısırılmış mandalinalar görmek en genel anlamı itibariyle bir şeyi boşa harcamaya ya da bir fırsatı gereksiz yere kaçırmaya işaret eder. Isırılmış mandalinalar bazıları için ziyan olan enerji, kaynak ya da paraya da işaret edebilir. Bir başka deyişle, ısırılmış mandalina rüyaları hayırsız rüyalardandır ve boş yere kaybettiklerimiz hakkında bize bilgi sunarlar.

 

Rüyada mandalina kesmek:

 

Rüyada mandalina kesmek ve kesilen bu mandalinadan bir dilim almak ve yemek bir işten kar ya da pay almak ve menfaat sağlamakla ilgilidir. Bazen kesilmiş bir mandalinadan büyük bir dilim almak mirasa konmaya ya da bir projeden büyük pay almaya, ortaklıktan fayda sağlamaya işarettir. Mandalina kesip dilimleri paylaştıran birine para ya da menfaat sunar. Bu rüya sahibi bazen ortaklarıyla iyi anlaşır ve mal ya da para paylaşımını sorunsuz bir şekilde halleder. Mandalina kesip dilimlerden almak aynı zamanda yatırımlardan pay almaya ve kazanç elde etmeye işaret eder.

Rüyanızı yazın:

bottom of page