top of page

Rüyada mars görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Ölüm

 • Yenilik

 • Değişim

 • Bağımsızlık

 • Adaptasyon

 • Uzaklaşmak

 • İş değiştirmek

 • Yeni bir ortam

 • Gurbete gitmek

 • Büyük düşünmek

 • Özünden kopmak

 • Mekan değiştirmek

 • Yurt dışına çıkmak

 • Çok uzaklara gitmek

 • Keşfedilmemişi keşfetmek

 • Bize ait olmayan mekanlara ziyaret

Rüyada mars gezegenini görmenin anlamı:

Mars gezegenini gördüğümüz rüyalarda “alışılanın dışında olmak” teması vardır. Bu tip rüyalar genellikle içinde bulunduğumuz sistemi bir süreliğine terk etmek zorunda kaldığımız zamanlarda, farklı iş alanlarına fizibilite çalışmaları yapacağımız zamanlarda, yurt dışına gitmeden önce ya da konfor alanının dışına çıkmaya hazırlandığımız sıralarda görülür. Kısacası, rüya sahibi bir süreliğine alışkın olduklarından uzaklaşacağını hissetmektedir.

 

Rüyada mars görmek aynı zamanda sınırların dışına çıkmak, özgürlük, bağımsızlık ve daha önce denenmemişin simgesidir. Marsı görmek “uzaklarda bir şey aramak” ya da özünden uzaklaşma teması içerir. Rüyasında marsta nefes aldığını, dolaştığını gören ve bundan rahatsızlık duymadığını gören kişi için değişim ve kendini aşma sinyalleri verilmektedir. Bu rüyanın sahibi daha önce denenmemiş olanı dener ve başarılı olur. Fakat rüyasında marsta sıkıldığını, bunaldığını ya da kendini rahat hissetmediğini gören kişi yabancı bir ortamda bazı durumlardan rahatsız olur.

Rüyada marsa uzaktan bakmak

Rüyada marsa gitmek yerine onu sadece uzaktan çıplak gözle görmek bazı arzulara ve hayallere yakınlaştığımızı gösterir. Fakat rüya sahibi mars gezegenini gördüğünde ne hissettiğine bakmalıdır. Marsa hayran kalan kişi aslında bir amaca ulaşmayı çok istemektedir. Marstan korkan ya da ürken rüya sahibi bazı tehlikelerin kendisine yakınlaştığını hissetmektedir. Rüyasında marsa uzaktan baktığını gören kişi aynı zamanda hayallerine uzaktan bakan kişidir.

Rüyada marsa yolculuk yapmak:

Rüyada mars gezegenine yolculuk yapmak sınırları aşmak, özgürleşmek, evden ya da yaşadığı ülkeden ayrılmak, alışılmışın dışına çıkmak gibi anlamlar içerir. Rüya sahibi içinde bulunduğu sisteminden ya da kendini sınırlandıran tüm inanç ya da engellerden arınır. Bu rüya farklı düşünmeye başlamak, daha fazlasını istemek ya da yurt dışına açılmak gibi durumlara işaret edebilir. Rüyamızda gördüğümüz mars gezegeni aslında bizim için “henüz keşfedilmemiş alanlar” simgesidir. Bu rüyanın sahibi yaptığı işi çok daha büyütmeye ve uzaklara götürmeye çalışabilir.

 

Rüyada marsa yolculuk yapmak aynı zamanda yaşam yolculuğumuzdaki radikal değişimler, iş ya da mekan değişiklikleri veya mevcut kariyerimizi değiştirmemizle ilgili bilgiler sunarlar. Bu tip rüyaların yorumlanmasında rüya sahibi marstan nasıl bir etki aldığına bakmalıdır. Rahat nefes aldığı ve kendini mutlu gören kişi için değişim hayırlıdır ve sonu mutlu olacaktır. Bir kişi rüyasında zor nefes aldığı ya da kendini mutsuz olduğu bir ortamda görür ise değişim o kişi için hayırsız olacaktır.

Rüyada marslıları görmek:

Bazıları için rüyada marsa yapılan yolculuk rüyaları adaptasyon süreçleri ya da yabancısı olunan yeni bir ortama ayak uydurma çabasıyla ilgilidir. Rüyada marsta gördüğümüz marslılar genellikle yeni iş arkadaşlarımızla olan ilişkilerimizle, marstaki atmosfer ya da ortamın görüntüsü de yeni iş ortamıyla ilgili bilgi sunar. Rüyada marslıların kendine iyi davrandığını gören kişi büyük ihtimalle yeni girdiği işte iş arkadaşlarıyla çabuk uyum sağlar. Rüyada marslılardan kötülük gören işe girer girmez zorlu bir rakiple karşılaşır hatta bu rekabette yenik düşme ihtimali vardır. Bazen rüyada gördüğümüz marslılar girdiğimiz yeni ortamda karşılaşacağımız engelleri temsil eder.

Rüyada marsa gittiğini gören kişi kendini rüyada nasıl hissettiğine odaklanmalıdır. Marsta huzursuz olmak konfor alanının dışına çıkmak ve acemisi olunan bir durumda ne yapacağını bilememek anlamına gelir. Marstan büyülenmek, etkilenmek ya da orayı dünyadan daha çok sevmiş olmak ise başka bir ülkeye seyahati çok istemek ya da yeni bir iş alanını yapmış olduğu işten daha çok sevmekle ilgilidir.

Rüyada marsta kaybolmak, özünden kopmak, kendinden uzaklaşmak, gurbete gitmek fakat tüm bunların bir hayrını görememekle ilgilidir. Bu rüyayı yaşam yolculuğunda yönünü kaybetmiş ya da gurbette ne yapacağını bilmeyen biri görüyor ise bir an önce özüne ya da yurduna dönmelidir. Farklı bir iş alanına girmek isteyen kişi rüyasında marsta kaybolduğunu görüyor ise o iş alanında umduğunu bulamaz ve daha önce yapmakta olduğu işle tekrar ilgilenmelidir

Rüyanızı yazın:

bottom of page