top of page

Rüyada metro yolculuğu yapmak

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Yenilik

 • Değişim

 • İlerleme

 • Kolaylık

 • Katılmak

 • Beraberlik

 • Güçlenmek

 • Yön arayışı

 • Motivasyon

 • “Evet” demek

 • Yön değiştirmek

 • Karar değiştirmek

 • Harekete geçmek

 • Yeni bir amaç bulmak

 • Konfor alanının dışına çıkmak

Rüyada metro yolculuğu yapmak ne anlama gelir?

Rüyada metro yolculuğu yapmak farklı bir yaşam alanına geçişi sembolize eder. Bir durumdan uzaklaşıyor fakat yeni bir duruma doğru hareket ediyorsunuz. Rüyanın ayrıntılarında sizin için çok gizemli bilgiler gizli olabilir. Nasıl bir yerden uzaklaşıyor ve nasıl bir yere doğru seyahat ediyorsunuz? Aslında nereden nereye seyahat ettiğiniz ve bu mekanların karakteristik özellikleri mevcut durumunuz ve içine daldığınız durumun özellikleriyle birebir örtüşür. Rüyanın ayrıntılarından yaşamınızla ilgili mesajlar alabilirsiniz.


Metro yolculuğu rüyaları da diğer yolculuk rüyaları gibi yeni bir yol izlemeye karşı motive olduğumuz zamanları temsil eder. Yeni fikirler size akıyor ve yeni bir yol izlemeniz konusunda sizi motive ediyorlar. Hele ki seyahat ettiğiniz yerler ve yollar yemyeşil ya da güzelliklerle dolu ise ilham her yanınızda. Yüksek benliğinizle uyumlu yeni fırsatlar almaya ve yeni şeyleri keşfetmeye hazırsınız. Çok pozitif enerji aldığınız bir metro yolculuğu rüyası sizi kalbinizi ve içinizdeki sesi takip etmeye davet eder. O ses sizi hayallerinize götürecek.

 

Metro yolculuğu yaptığımız rüyalar genellikle yeni için eskiyi terk etme, uzaklaşma ve sırt dönme metaforlarıdır. Fakat, bu rüyalar yolculuğun seyrine, metrodaki yolculara ve yolların durumuna bağlı kalarak bütünsel yorumlanmalıdırlar. Aslında tüm yolculuk rüyaları bilinmeyen bir geleceğe doğru hareket etme metaforlarıdır. Bu tip rüyalar iç gözlem, analiz ve bir arayış arzusunu sembolize ederler.

Rüyada metro yolculuğu yaptığını görmek

Metro yolculuğu yaptığımız rüyalar manevi sefer rüyalarıdır ve bize saf potansiyel getirirler. Belki de manevi boyutta bir A noktasından B noktasına hareket etmeye karar verdiniz. Bu kesinlikle fiziksel bir yolculuk değil. Bir durumdan başka bir duruma geçeceksiniz ya da eski bir amacı yeni bir amaç uğruna terk edeceksiniz. Metronun rüyada sizi nereye götürdüğüne dikkat edin. Uzaklarda, ufukta yemyeşil yerler ve güzel görüntüler mi var? O zaman harika bir gelecek sizi bekliyor. Seyahat ettiğiniz bölgenin durumu içinde bulunduğunuz duruma ışık tutar. Ortam karanlık ve kasvetli miydi? O halde bilin ki bu yolculuk biraz zor olacak.

 

Bununla birlikte metro yolculuğu rüyalarının garanti edilmeyen sonuçları temsil ettiğini asla unutmayın. Metro rüyası sizin için henüz bir hiçbir şeye dönüşmemiş bir tohumdur. Sunulan bir fırsat umut veriyor fakat süreci kötü yönetirseniz sonu sizin için hüsran olabilir. Yeni başladığınız güzel bir metro yolculuğu rüyası size yalnızca güzel bir başlangıç vadeder. Bu başlangıcın sonrasında verdiğiniz kötü kararlar ya da sürecin kötü yönetimi sonucu yolculuğunuz başarısızlıkla da sonuçlanabilir. Siz metro rüyanızın size sunduğu fırsatı kabul edin fakat yine de süreci iyi yönetmek konusunda dikkatli olun.

Metro yolculuğu rüyaları bazen yaşam amaçlarımıza ışık tutarlar. Bu rüyayı gören kendine “nereye gidiyorum” sorusunu sormalı. Cevap: metronun size götürdüğü yerle örtüşür. Bu yolculukta nelerle mi karşılaşacaksınız? Metro rüyanıza bakın, yolda karşılaştığınız her şey amacınıza ilerlerken karşılaşacaklarınızla benzeşir.

 

Bir metro yolculuğu rüyasında yolda karşılaştığınız engeller, çukurlar, vahşi hayvanlar ve size negatif etki veren her şey amacınıza giden yoldaki sinir bozucu gecikmelerin, projelerinizin ve fikirlerinizin ilerlemesini durduran tüm sorunların işaretidir. Özellikle eylem odaklıysanız ve faaliyetlerinizde yeni bir ivme kazanmaya başladıysanız çok sabırsız hissedeceksiniz. Metro yolculuğu rüyasındaki kilit mesaj şudur: "Şimdi değil, yolun sonunda". Zamanlama başarı için çok önemlidir, bu yüzden sabırlı olun ve ilerlemek için en iyi zamanı bekleyin.

Metro yolculuğu rüyası bazıları için bir projeye başlamak için bir işarettir. Belki de bu sizin için bir tutku projesi, aşk derecesinde bağlı olduğunuz ve çok istediğiniz bir şey. Belki de metronun sizi götüreceği yer hayalleriniz. Bu rüyalarda önünüzdeki her şey geleceğiniz, arkanızdakiler ise geçmişte bıraktıklarınız ve artık ilgilenmediklerinizdir. Rüyaya çok dikkatli odaklanırsanız aslında geleceğin size ne getirdiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Metro yolculuğu rüyalarında aracı kullananın kim olduğuna dikkat edin. Kendinizi bir metro makinisti olarak mı gördünüz? O halde yaşanan durumda kontrol sadece sizin elinizde. Metro makinisti bir başkası ise kader sizin için bir yol çizmiş. Sadece yaşayın ve görün. Aslında bu tip rüyalardaki metro makinisti bilinçaltınızın sizin için inşa ettiği bir arketiptir. Bir metro makinistinin hareketlerine ve sizi ulaşmak istediğiniz noktaya nasıl götürdüğüne odaklanın. Makinist ılımlı, sakin ve sizde pozitif duygular uyandıran biri miydi? Yoksa nefret ettiğiniz birinin ya da bir filmin kötü karakter oyuncusunu rüyanızda bir metro makinisti olarak mı gördünüz? Bu arketip sizde hangi duyguları uyandırıyor? Bu duygulara odaklanarak rüyanızın mesajını anlamaya çalışın.

Rüyanızı yazın:

bottom of page