top of page

Rüyada metrobüsle bir yere gitmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Yenilik

 • Değişim

 • İlerleme

 • Kolaylık

 • Katılmak

 • Beraberlik

 • Güçlenmek

 • Yön arayışı

 • Motivasyon

 • “Evet” demek

 • Yön değiştirmek

 • Karar değiştirmek

 • Harekete geçmek

 • Yeni bir amaç bulmak

 • Konfor alanının dışına çıkmak

Rüyada metrobüsle bir yere gitmek ne anlama gelir?

Rüyada metrobüsle bir yere gitmek zihnimizin yeni deneyimler elde etme özgürlüğüne atıfta bulunur. Değişiyor, farklı düşünmeye başlıyor ve bu yüzden yeni bir yöne doğru hareket etmeye başlıyor olabilirsiniz. Rüyada içine girdiğiniz yabancı topraklar aslında kendi sularınızın dışı ve mevcut durumunuzun dışında kalan alışılmışın dışındaki durum ya da bölgelerdir. Kendinizi henüz oraya ait hissetmiyor olsanız da bu yeniliğe yakın zamanda alışabilirsiniz. Bu sıralarda tam anlamıyla bir zihinsel gezgin gibi davranıyorsunuz ve bu da yaşamınızın değişmesine yol açıyor.


Metrobüsle bir yere gittiğimiz rüyalar bazen yaşam amaçlarımıza ışık tutarlar. Bu rüyayı gören kendine “nereye gidiyorum” sorusunu sormalı. Cevap: metrobüsün size götürdüğü yerle örtüşür. Bu yolculukta nelerle mi karşılaşacaksınız? Metrobüs rüyanıza bakın, yolda karşılaştığınız her şey amacınıza ilerlerken karşılaşacaklarınızla benzeşir.


Metrobüsle bir yere gittiğimiz rüyalar genellikle yeni için eskiyi terk etme, uzaklaşma ve sırt dönme metaforlarıdır. Fakat, bu rüyalar yolculuğun seyrine, metrobüsdeki yolculara ve yolların durumuna bağlı kalarak bütünsel yorumlanmalıdırlar. Aslında tüm yolculuk rüyaları bilinmeyen bir geleceğe doğru hareket etme metaforlarıdır. Bu tip rüyalar iç gözlem, analiz ve bir arayış arzusunu sembolize ederler.

Rüyada metrobüsle bir yere gittiğini görmek

Metrobüsle bir yere gittiğimiz rüyalar manevi sefer rüyalarıdır ve bize saf potansiyel getirirler. Belki de manevi boyutta bir A noktasından B noktasına hareket etmeye karar verdiniz. Bu kesinlikle fiziksel bir yolculuk değil. Bir durumdan başka bir duruma geçeceksiniz ya da eski bir amacı yeni bir amaç uğruna terk edeceksiniz. Metrobüsün rüyada sizi nereye götürdüğüne dikkat edin. Uzaklarda, ufukta yemyeşil yerler ve güzel görüntüler mi var? O zaman harika bir gelecek sizi bekliyor. Yolların durumu içinde bulunduğunuz duruma ışık tutar. Yollar karanlık ve kasvetli miydi? O halde bilin ki bu yolculuk biraz zor olacak.


Metrobüsle bir yere gittiğimiz rüyalar da diğer yolculuk rüyaları gibi yeni bir yol izlemeye karşı motive olduğumuz zamanları temsil eder. Yeni fikirler size akıyor ve yeni bir yol izlemeniz konusunda sizi motive ediyorlar. Hele ki yollar yemyeşil ya da güzelliklerle dolu ise ilham her yanınızda. Yüksek benliğinizle uyumlu yeni fırsatlar almaya ve yeni şeyleri keşfetmeye hazırsınız. Çok pozitif enerji aldığınız bir metrobüs yolculuğu rüyası sizi kalbinizi ve içinizdeki sesi takip etmeye davet eder. O ses sizi hayallerinize götürecek.

Bununla birlikte metrobüsle bir yere gittiğimiz rüyaların garanti edilmeyen sonuçları temsil ettiğini asla unutmayın. Metrobüs rüyası sizin için henüz bir hiçbir şeye dönüşmemiş bir tohumdur. Sunulan bir fırsat umut veriyor fakat süreci kötü yönetirseniz sonu sizin için hüsran olabilir. Yeni başladığınız güzel bir metrobüs yolculuğu rüyası size yalnızca güzel bir başlangıç vadeder. Bu başlangıcın sonrasında verdiğiniz kötü kararlar ya da sürecin kötü yönetimi sonucu yolculuğunuz başarısızlıkla da sonuçlanabilir. Siz metrobüs rüyanızın size sunduğu fırsatı kabul edin fakat yine de süreci iyi yönetmek konusunda dikkatli olun.


Bir metrobüs gezintisi rüyasında yolda karşılaştığınız engeller, çukurlar, vahşi hayvanlar ve size negatif etki veren her şey amacınıza giden yoldaki sinir bozucu gecikmelerin, projelerinizin ve fikirlerinizin ilerlemesini durduran tüm sorunların işaretidir. Özellikle eylem odaklıysanız ve faaliyetlerinizde yeni bir ivme kazanmaya başladıysanız çok sabırsız hissedeceksiniz. Metrobüs yolculuğu rüyasındaki kilit mesaj şudur: "Şimdi değil, yolun sonunda". Zamanlama başarı için çok önemlidir, bu yüzden sabırlı olun ve ilerlemek için en iyi zamanı bekleyin.

Metrobüsle bir yere gittiğimiz rüya bazıları için bir projeye başlamak için bir işarettir. Belki de bu sizin için bir tutku projesi, aşk derecesinde bağlı olduğunuz ve çok istediğiniz bir şey. Belki de metrobüsün sizi götüreceği yer hayalleriniz. Bu rüyalarda önünüzdeki herşey geleceğiniz, arkanızdakiler ise geçmişte bıraktıklarınız ve artık ilgilenmediklerinizdir. Rüyaya çok dikkatli odaklanırsanız aslında geleceğin size ne getirdiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Metrobüsle bir yere gittiğimiz rüyalarda aracı kullananın kim olduğuna dikkat edin. Kendinizi bir metrobüs şoförü olarak mı gördünüz? O halde yaşanan durumda kontrol sadece sizin elinizde. Metrobüs şoförü bir başkası ise kader sizin için bir yol çizmiş. Sadece yaşayın ve görün. Aslında bu tip rüyalardaki metrobüs şoförü bilinçaltınızın sizin için inşa ettiği bir arketiptir. Şoförün hareketlerine ve sizi ulaşmak istediğiniz noktaya nasıl götürdüğüne odaklanın. Şoför ılımlı, sakin ve sizde pozitif duygular uyandıran biri miydi? Yoksa nefret ettiğiniz birinin ya da bir filmin kötü karakter oyuncusunu rüyanızda bir metrobüs şoförü olarak mı gördünüz? Bu arketip sizde hangi duyguları uyandırıyor? Bu duygulara odaklanarak rüyanızın mesajını anlamaya çalışın.

Rüyanızı yazın:

bottom of page