top of page

Rüyada metroyla bir yere gitmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Yenilik

 • Değişim

 • İlerleme

 • Kolaylık

 • Katılmak

 • Beraberlik

 • Güçlenmek

 • Yön arayışı

 • Motivasyon

 • “Evet” demek

 • Yön değiştirmek

 • Karar değiştirmek

 • Harekete geçmek

 • Yeni bir amaç bulmak

 • Konfor alanının dışına çıkmak

Rüyada metroyla bir yere gitmek ne anlama gelir?

Yolculuk rüyaları yaşamınızda yeni bir başlangıcın sembolüdür. Yeni bir yöne doğru hareket! Belki yalnızca bir ilham ya da ufak bir fikir değişikliği sonrası yaşamınızı bir noktadan başka bir noktaya doğru ilerletmeye karar verdiniz bu yüzden rüyanızda yolculuk yaptığınızı gördünüz. Yolculuk rüyaları genellikle değişim ve gelişimi sembolize eden olumlu alametlerdir. Fakat, rüyanın ayrıntılarında çok fazla bilgi gizli olabilir. Örneğin, karanlık ya da kasvetli bir yolculuk rüyası bize hayatta güzel şeyleri elde etmek için geçici bir süreliğine sıkıntı çekmemiz gerektiğini hatırlatır.


Metroyla bir yere gittiğimiz rüyalar da diğer yolculuk rüyaları gibi yeni bir yol izlemeye karşı motive olduğumuz zamanları temsil eder. Yeni fikirler size akıyor ve yeni bir yol izlemeniz konusunda sizi motive ediyorlar. Hele ki seyahat ettiğiniz yerler ve yollar yemyeşil ya da güzelliklerle dolu ise ilham her yanınızda. Yüksek benliğinizle uyumlu yeni fırsatlar almaya ve yeni şeyleri keşfetmeye hazırsınız. Çok pozitif enerji aldığınız bir metro yolculuğu rüyası sizi kalbinizi ve içinizdeki sesi takip etmeye davet eder. O ses sizi hayallerinize götürecek.


Metroyla bir yere gittiğimiz rüyalar genellikle yeni için eskiyi terk etme, uzaklaşma ve sırt dönme metaforlarıdır. Fakat, bu rüyalar yolculuğun seyrine, metroteki yolculara ve yolların durumuna bağlı kalarak bütünsel yorumlanmalıdırlar. Aslında tüm yolculuk rüyaları bilinmeyen bir geleceğe doğru hareket etme metaforlarıdır. Bu tip rüyalar iç gözlem, analiz ve bir arayış arzusunu sembolize ederler.

Rüyada metroyla bir yere gittiğini görmek

Metroyla seyahat ettiğimiz rüyalar manevi sefer rüyalarıdır ve bize saf potansiyel getirirler. Belki de manevi boyutta bir A noktasından B noktasına hareket etmeye karar verdiniz. Bu kesinlikle fiziksel bir yolculuk değil. Bir durumdan başka bir duruma geçeceksiniz ya da eski bir amacı yeni bir amaç uğruna terk edeceksiniz. Metronun rüyada sizi nereye götürdüğüne dikkat edin. Uzaklarda, ufukta yemyeşil yerler ve güzel görüntüler mi var? O zaman harika bir gelecek sizi bekliyor. Seyahat ettiğiniz bölgenin durumu içinde bulunduğunuz duruma ışık tutar. Ortam karanlık ve kasvetli miydi? O halde bilin ki bu yolculuk biraz zor olacak.


Bununla birlikte metro ile gezme rüyalarının garanti edilmeyen sonuçları temsil ettiğini asla unutmayın. Metro rüyası sizin için henüz bir hiçbir şeye dönüşmemiş bir tohumdur. Sunulan bir fırsat umut veriyor fakat süreci kötü yönetirseniz sonu sizin için hüsran olabilir. Yeni başladığınız güzel bir metro yolculuğu rüyası size yalnızca güzel bir başlangıç vadeder. Bu başlangıcın sonrasında verdiğiniz kötü kararlar ya da sürecin kötü yönetimi sonucu yolculuğunuz başarısızlıkla da sonuçlanabilir. Siz metro rüyanızın size sunduğu fırsatı kabul edin fakat yine de süreci iyi yönetmek konusunda dikkatli olun.

Metroyla bir yere gittiğimiz rüyalar bazen yaşam amaçlarımıza ışık tutarlar. Bu rüyayı gören kendine “nereye gidiyorum” sorusunu sormalı. Cevap: metronun size götürdüğü yerle örtüşür. Bu yolculukta nelerle mi karşılaşacaksınız? Metro rüyanıza bakın, yolda karşılaştığınız her şey amacınıza ilerlerken karşılaşacaklarınızla benzeşir.


Metro gezintisi rüyasında yolda karşılaştığınız engeller, çukurlar, vahşi hayvanlar ve size negatif etki veren her şey amacınıza giden yoldaki sinir bozucu gecikmelerin, projelerinizin ve fikirlerinizin ilerlemesini durduran tüm sorunların işaretidir. Özellikle eylem odaklıysanız ve faaliyetlerinizde yeni bir ivme kazanmaya başladıysanız çok sabırsız hissedeceksiniz. Metro yolculuğu rüyasındaki kilit mesaj şudur: "Şimdi değil, yolun sonunda". Zamanlama başarı için çok önemlidir, bu yüzden sabırlı olun ve ilerlemek için en iyi zamanı bekleyin.


Bu rüyalar bazıları için bir projeye başlamak için bir işarettir. Belki de bu sizin için bir tutku projesi, aşk derecesinde bağlı olduğunuz ve çok istediğiniz bir şey. Belki de metronun sizi götüreceği yer hayalleriniz. Bu rüyalarda önünüzdeki herşey geleceğiniz, arkanızdakiler ise geçmişte bıraktıklarınız ve artık ilgilenmediklerinizdir. Rüyaya çok dikkatli odaklanırsanız aslında geleceğin size ne getirdiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Metro ile gezdiğimiz rüyalarda aracı kullananın kim olduğuna dikkat edin. Kendinizi bir metro makinisti olarak mı gördünüz? O halde yaşanan durumda kontrol sadece sizin elinizde. Metro makinisti bir başkası ise kader sizin için bir yol çizmiş. Sadece yaşayın ve görün. Aslında bu tip rüyalardaki metro makinisti bilinçaltınızın sizin için inşa ettiği bir arketiptir. Bir metro makinistinin hareketlerine ve sizi ulaşmak istediğiniz noktaya nasıl götürdüğüne odaklanın. Makinist ılımlı, sakin ve sizde pozitif duygular uyandıran biri miydi? Yoksa nefret ettiğiniz birinin ya da bir filmin kötü karakter oyuncusunu rüyanızda bir metro makinisti olarak mı gördünüz? Bu arketip sizde hangi duyguları uyandırıyor? Bu duygulara odaklanarak rüyanızın mesajını anlamaya çalışın.

Rüyanızı yazın:

bottom of page