Rüyada minare görmek

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Plan

 • Uzun

 • Güven

 • Kurum

 • Devlet

 • Düzen

 • Bünye

 • İstikrar

 • Kariyer

 • Direnç

 • Uzun yol

 • Başarılar

 • Sağlamlık

 • Yükselmek

 • Uzun ömür

 • İleri gitmek

 • Maneviyata ermek

 • Uzun vadeli planlar

Rüyada minare görmek:

Rüyada minare bir uzunluk sıfatıdır ve gerçek hayatta uzun olan her şeyi ya da kişileri temsil ediyor olabilir. Bu yüzden minare bazen uzun yol, bazen uzun ömür, uzun vadeli planlar hatta bazen uzun boylu birinden bahsediyor olabilir. Bu rüyayı daha iyi yorumlamak için minareyi nasıl gördüğümüze ya da minarenin başına ne geldiğine bakmamız gerekir. Bir minarenin yıkılması uzun bir yolculuğun iptal olması, uzun boylu birinin vefatı ya da uzun vadeli planların suya düşmesine işaret edebilir ve hayırsız bir rüyadır. Bir minarenin olduğundan daha uzun görünmesi yolun uzaması, bazı işlerin umulduğundan daha uzun sürede yapılacağı anlamı içerir.

 

Rüyada minare aynı zamanda yerden ve fiziksel alemden uzaklaşma ve göğe yani ruhlar alemine ve maneviyata yaklaşma teması içerir. Bu rüyayı gören kişinin geçici bir süreliğine uzaklara gitmesi ya da gerçek hayattan kendini soyutlayarak uzaklaşması ihtimali bulunur. Minare aynı zamanda dini inançlar ve maneviyatla ilgili bilgiler sunar. Rüyasında minarenin tepesine çıkan dini anlamda yükselir, yücelir ve maneviyata erer. Bir minarenin tepesine sadece bakmak fakat oraya çıkmamak ya da çıkamamak ise dini konularda bazı isteklerin ya da dinen yükselme arzusunun olduğuna fakat bu isteklerin şimdilik gerçekleşmeyeceğine ya da biraz zaman alacağına işarettir.

Rüyada yerden göğe yükselen tüm dikey objeler aslında bilinçaltında yatan yükselme ve yücelme isteğine işarettir. Bu rüyayı gören kişi gerçek hayatta bulunduğu seviyeden memnun olmadığı için sürekli bir daha iyiye gitme, kariyerde yükselme ve zirveye çıkma arzusuyla yanıp tutuşmaktadır. Fakat minare biraz daha dini ya da manevi anlam içeriyor olabilir yine de her zaman bu durum yaşanmaz. Minarenin tepesine bakan aslında ulaşmak istediği bir zirveye, hayallerine ve amaçlarına bakmaktadır. Minarenin tepesinde olup bitenler aslında kişinin arzu ettiği bu zirve noktayla ilgili ipuçları verirler.

Minare bazen yükselmek, göze çarpmak, kürsüye çıkmak ya da zirveye tırmanma anlamı içerirler. Minareye bakan biri aslında şu anki bulunduğu seviyenin yukarısında bir noktaya odaklanmış bakmaktadır. Bu kişinin bir grup insan içinde yükselmesi, kürsüye çıkıp bir konuşma yapması ya da kariyerinde ufak ama emin adımlarla ilerlemesi mümkündür. Minareler bize hemen olacaklardan haber vermeyebilirler ve bahsettikleri bu yükseliş gelecekte bize sunulacak bir yükseliş olabilir.

tarot3.png

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Rüyada minarenin tepesine çıkmak:

Rüyada minarenin tepesine çıkmak yükselmek, yücelmek ve seviye arttırmaktır. Fakat dini bir sembol olan minare ve bu minarenin tepesine çıkmak bazıları için yalnızca maneviyatın yükselmesi anlamı içerir. Yine de her zaman bu anlam çıkmayabilir ve bu rüyayı görenin kariyerde yükselmesi ihtimali de bulunur.  Rüyada minare ayrıca geçmişten bugüne kendimiz için oluşturduğumuz tüm eserlerin, kendimize kattıklarımızın, aldığımı eğitimlerin ve bu eğitimlerin sonunda elde ettiğimiz tüm başarıların ve kurduğumuz istikrarın temsilcisidir.

Rüyada minarenin tepesine çıkmak adım adım geleceği inşa etmek, yavaş yavaş zengin olmak ya da iyi işlerle meşgul olarak gelecekte bunların mükafatını almakla ilgilidir. Minarenin tepesine yavaş yavaş çıkan kişi kaderde yavaş fakat emin adımlarla ilerler. Tepeye hızlı ya da bir çırpıda çıkan elde ettiği bir fırsat sayesinde bir anda hayatı değişir. Rüyada minare bazen geçmişten bize kalan mirasların temsilcisidir. Bu miras maddi manevi her şeyi temsil edebilir. Kişinin kendi için kurmuş olduğu düzen, mal varlıkları, eğitim ve öğrenimi hatta mesleği bu mirasa dahildir. Kısacası minare kendimiz için bu güne kadar inşa ettiklerimizdir.

Rüyada minareye tırmanmak ya da yukarı istikamette bir yere gitmek aslında gerçek hayatta karşılaşılan zorluklar ve hayatın engebeleriyle ilgilidir. Bu rüyayı gören kişi bu tırmanma yolculuğunun ne kadar sürdüğüne dikkat ederek rüyayı yorumlamalıdır. Bazen bu tırmanışlar kişinin çektiği zahmetleri ve bu zahmetlerin ne kadar süre boyunca çekileceği konusunda bilgi sunarlar. Rüyasında bir minareye tırmanıp zirvenin çok yakında olduğunu gören bir işin yüzüp kuyruğuna gelmiştir.

Rüyanızı yazın:

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.