top of page

Rüyada numeroloji

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

Rüyada numerolojinin önemi

Rüyada numeroloji hayatımızın matematiksel kısmı, hesap kitap işleri bazen de gerçek hayatta karşılaşacağımız durumlar hakkında ufak tefek sayısal bilgiler sunarlar. Rüyada numeroloji ve sayılar şifre niteliğindedir ve rüya yorumu yapılırken kesinlikle dikkate alınmalıdır. Rüyada bir objenin bir ya da iki adet olması birbirinden farklı yorumlar gerektirir ve bunun mutlaka bir nedeni vardır.


Bazı objeler geometrik şekilleriyle numerolojik değer içermektedirler ve rüya sahibi farkında olmasa da rüyasında kainattaki bu numerolojik düzenin etkisi altındadır. Örneğin, üçgen şeklinde 3 sayısının numerolojik değeri ağır basar, bir arabanın 4 tekerleği vardır ve bazen 4 tekerlekli araba aslında 4 kişi tarafından sırtlanan bir yükü temsil eder. Yine buna benzer bir şekilde tüm kare ve dikdörtgen şekilli objeler, binalar ve dört duvar arasında kalan tüm odalar aslında numerolojik olarak 4 sayısının yansımasıdır.

Rüyada numeroloji

Rüyada numeroloji her zaman bu geometrik şekillerle karşımıza çıkmaz. Bazen rüyamızda 2 bebek görürüz, ya da bir odada 5 kişinin olduğu dikkatimizi çeker. İşte rüyada karşımıza çıkan tüm bu sayılar aslında kainattan bize gelen gizli mesajlardır ve gerçek hayatta karşılaşacağımız durumlar hakkında bilgi sunarlar. Bu rüyaların yorumunu yapabilmek için objelerin anlamını yorumlamak ve numerolojik değerine bakarak yoruma dahil etmek gerekir. Örneğin rüyada bebek başlangıçtır, iki bebek ise hayatın iki alanını ilgilendiren başlangıçları temsil eder.


Her numerolojik değerin rüyaya verdiği etki farklıdır. 1 ile 9 asla aynı frekansı ve aynı kişilik özelliklerini taşımazlar. 1 sayısı kainattaki tüm sayıların babası ve öncüsüdür. Bütün sayılar birden sonra gelmiştir bu yüzden bir henüz hiçbir sayıyla iletişime geçmemiş, yalnız, te başına ve hiçbir ruhla karşılaşmamış ruhtur ve islami numerolojide ilk insan Adem’i temsil eder. Bu yüzden 1 eril 2 ise ikinci insan Havva yani dişil sayıdır. Rüyasında 1 sayısını gören kişi kendini yalnız hisseder, ,inzivaya çekilir ya da daha önce yaptığı hiçbir işle ilgisi olmayan yeni bir başlangıç yaparak sil baştan yapar.

Numeroloji:

Sayılar, sayıların burç ve organları

1- Koç: Kafa, beyin

2- Boğa: Boyun, boğaz

3- İkizler: Eller, kollar, parmaklar

4- Yengeç: Göğüs kafesi, göğüsler

5- Aslan: Kalp, sırt

6- Başak: Sindirim sistemi, sinir sistemi

7- Terazi: Böbrekleri bel bölgesi

8- Akrep: Cinsel organ

9- Yay: Üst bacaklar

10- Oğlak: Dizler, dirsekler

11- Kova: Alt bacaklar, baldırlar

12- Balık: Ayaklar

 

Sayılar ve yaşam enerjileri:

1- Yaratıcılık - Özgüven -Liderlik

2- Denge - İşbirliği - harmoni

3- Büyüme - Gelişme – Bolluk - Bereket

4- İlerleme – Düzen kurulumu - Disiplin

5- Özgürlük - Bağımsızlık – Kabuğundan çıkma

6- Vizyon – kabul etme - Aşk - Aile - cemaat

7- Güven - tinsellik

8- Güçlenme - Bolluk - İlerleme

9- Doruğa ulaşma - başarı

10- Hediye alma, enerji yenileme

Rüyada görülen numerolojik değerlerin bir kişilik ve karakteristik özelliği vardır. Örneğin 1 ilk sayı ve bu yüzden kainatta en fazla enerji yüklü sayıdır. 9 ise tek rakamlıların sonuncusu ve en ağır olanıdır. Kesinlikle 1 kadar aktif ve hızlı hareket edemez. 9 aynı zamanda 3 sayısının kendiyle çarpılarak çoğalmış halidir ve 3 her zaman Adem ile Havva’dan olan çocuğun, yani büyüme, gelişme, çoğalma, bolluk bereketin temsilcisidir. 9’un özünde daima 3 sayısı yazar ve bu yüzden dokuz oldukça ağır bir sayıdır.

Rüyada görülen sayıların karakteristik özelliklerini anlamanın en güzel yolu onları tanımak ve incelemektir. Bazıları sayıları ve numerolojiyi tanımak için sayıları konuşturma metoduna başvururlar. Örneğin, bir sayısına nasıl özelliklere sahip olduğunu anlatmasını isterseniz size ilk sayı olduğundan ve yalnızlığı çok iyi bildiğinden bahsedecektir. Sıfır ise hiçbir enerjiyle yüklü olmayan bir boşluk olduğunu size söyleyecektir. Bu yüzden sıfır henüz olmamış, oluşmamış hatta şekillenmemiş tüm enerji potansiyellerinin temsilcisidir ve tıpkı insan ruhunun özünde keşfedilmeyi bekler. Bu yüzden numerolojide ana rahminin ve yaradılıştan hemen öncesinin temsilcisidir.

Rüyanızı yazın:

bottom of page