Rüyada ördek yumurtası görmek

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Şans

 • Umut

 • Sürpriz

 • Yaşam

 • Döngü

 • Doğum

 • Hediye

 • Hamilelik

 • Döllenme

 • Kaynaklar

 • Yaratıcılık

 • Başlangıç

 • Potansiyel

 • Doğurganlık

Rüyada ördek yumurtası görmek ne anlama gelir?

Ördek yumurtası gördüğümüz rüyalar yaşamımızda henüz gelişmemiş yönlerimize, henüz döllenmemiş oluşumlara ve potansiyellere dokunur. Bu rüyalar aynı zamanda doğum öncesi hayata ya da doğum potansiyellerine yönelik bilgi içerir. Fakat, rüyalar alemindeki doğum her zaman bir bebeğin doğumu değil bazen bir fikrin ya da projenin doğumudur. Bu yüzden, ördek yumurtası rüyaları henüz aklımıza gelmemiş fakat bizim için güzel gelecek vadeden fikirlerin habercisi de olabilir.


Ördek yumurtası gördüğümüz rüyalar büyüme, gelişme ve kabuğundan çıkma vadederler. Yaşamımızda henüz çok “yeni ve küçük” olan bir şeyler çok fazla büyüme potansiyeline sahip olabilirler. Belki küçük bir iş fikri ilerde sizi büyük bir iş adamı yapabilir. Ya da ufacık bir proje başlangıcı ilerde projenin büyümesiyle sonuçlanabilir. Ördek yumurtası rüyaları oldukça iyi niyetli ve pozitif rüyalardır.

Rüyada ördek yumurtaları

Ördek yumurtası gördüğümüz rüyalar içinde bulunduğumuz ortam ya da potansiyelin şimdilik çok küçük olduğuna da atıfta bulunurlar.  Tıpkı bir civcivin yumurtadan çıktığında karşılaşacağı dünya gibi bu rüyalar insan zihninin sonsuz yaratıcılığı ve potansiyeline, keşfedilmemiş fikir ve projelere ve büyüme ve gelişmeye işaret ederler. Belki de kendinizi ya da düşüncelerinizi sınırlandırmakta ve bu sonsuz yaratıcılığı ve potansiyeli henüz görememektesiniz.


Ördek yumurtası rüyaları aynı zamanda rahim ve doğurganlıkla bağlantılıdır. Bu rüyaların daima hanede bir hamilelik haberine işaret etme olasılığı bulunsa da semboller dilinde hamilelik her zaman bir bebeğin hamileliği değil bazen bir fikrin ya da projenin doğum öncesi hazırlık evresidir. Rüyanızda ördek yumurtası ya da yumurtaları gördüyseniz yaşamınızda bir şeylerin döllendiğini ve yaşamınıza girmelerine az kaldığını bilmelisiniz.

Genel olarak yumurtalar yaşamı, yaşam döngülerini, başlangıçları, umudu, doğurganlığı, bolluğu ve çok daha fazlasını sembolize eder. Fakat yumurta gördüğümüz rüyalarda yumurtayı nasıl gördüğümüzü de yoruma eklemeliyiz. Siyah yumurtalar, çürük yumurta ya da size negatif enerji veren bir yumurta rüyası gördüğünüzde yaşamınızda atmış olduğunuz bazı temellerin olumsuz sonuçlarının yaklaştığını anlamalısınız. Belki de bir çıkmaz sokağa girdiniz ve tek yapmanız gereken en yakın yerden bir “U” dönüşü.


Mısır döneminden kalma eski rüya kehanetlerine göre ördek yumurtası gördüğümüz rüyalar maneviyatla bağlıdır ve harika bir alamet olarak görülürler. Sizin için yakın zamanda çok büyük bir değişim olacağını müjdelerler. Bu rüyalar aynı zamanda iç potansiyelleri, yenilikleri ve süprizleri temsil ederler. Ördek yumurtası rüyasını gördüyseniz bilmeniz gereken bir şeylerin size doğru yolda olduğudur.

Tüm rüyalar içinde ördek yumurtası ve diğer rüyalar özel manevi değere sahip rüyalardır. Manevi perspektifden ördek yumurtası rüyası yaratılışın başlangıcı sayılır. Sembolizmde bir şeyin başladığı ve döllendiği yerin simgesidir. Bugün bildiğimiz en büyük şirketler, büyük fikirler hatta dünyanın en büyükleri hepsi insan zihninin yaratıcılık evresinden geçti. Bu şirketler önce birilerinin onları düşünmesi, tasarlaması ve fikir babalığını yapması sonucu var oldular ve daha sonra büyüdüler. Yumurta gördüğümüz rüyalar da aslında bizim için çok büyütülebilecek fakat henüz keşfedilmemiş tüm fikir ve projelerden bahsediyor olabilir.


Ördek yumurtası rüyaları bazen soyut alemden (manevi alem) fiziksel aleme geçiş sınır çizgisini sembolize ederler. Yoktan var edilme potansiyeline sahip her şey rüyanıza bir ördek yumurtası kılığında girmiş olabilir. Rüyanızda bir ördek yumurtası gördüyseniz kendinize sorun: henüz yaratılmamış ya da oluşturulmamış neyi oluşturma kapasitesine sahibim? Belki de bu tanrının size sunduğu özel bir yetenek. Dünyaya gönderiliş amacınız ya da insanlığa mutlaka sunmanız gereken bir şey.


Bir ördek yumurtası rüyası bize hayallerimizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğumuz araç-gereç, kaynaklar ve enerjiyi getirir. Aynı zamanda bir oluşumun başlatılması için uygun şartların artık oluştuğunu bildirir. Şu anda ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda. Arzularınızı göstermek için ruhsal (ateş), fiziksel (toprak), zihinsel (hava) ve duygusal (su) kaynaklara sahipsiniz. Ve tüm bu enerjileri manevi ve dünyevi alemlerin enerjisiyle birleştirdiğinizde bir güç merkezi olacaksınız! Her şeye sahipsiniz fakat anahtar şu: tüm bunları bir araya getirmek! Daha önce aklınızın bir köşesinde yalnızca “bir fikir” olarak duran bir şeyi gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı.Yaşam yolunuz boyunca topladığınız beceri, bilgi ve yetenekler sizi şu anda bulunduğunuz noktaya getirdi ve fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmeye hazırsınız.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Koç

Astrozia.com

Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık

En çok görülen rüyalar

tsunami

yolculuk

ölmüş anne

mezarlık

otobüs

öldürmek

eski sevgili

örümcek

hamile

yurtdışı

Rüyanızı yazın:

Copyrights

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.