top of page

Rüyada patlıcan kebabı görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Güç

 • Jest

 • Rızk

 • İyilik

 • Fayda

 • Sağlık

 • Hediye

 • Büyüme

 • Güzellik

 • Çeşitlilik

 • Seçenekler

 • Beslenme

 • Kazanımlar

 • Haneye girenler

Rüyada patlıcan kebabı görmek ne anlama gelir?

Rüyada patlıcan kebabı ya da benzeri kebapları yemek yaşamda terfi etme, şan ve ün kazanma, ödül ve kazanımlar metaforudur. Patlıcan kebabı rüyası güç ve enerji kazanmak ya da kendine faydalı şeyler katmakla ilgilidir. Kebap gördüğümüz rüyalar aynı zamanda temel ihtiyaçların karşılanmasıyla ilgilidir. Yemek yemek vücudumuzun ihtiyacı içindir, çünkü yemeğe ihtiyacımız vardır. Patlıcan kebabı rüyaları da ihtiyaçlarımızı karşıladığımız ve doyuma ulaştığımız zaman gördüğümüz rüyalardandır.

 

Patlıcan kebabı rüyaları aynı zamanda hayatın bize sunduğu her çeşit seçenekler, ödüller ve menfaatlerle ilgili rüyalardır. Patlıcan kebabı rüyalarında sofrada çok fazla çeşit meze ve salata bulunuyorsa bu çevremizde çok fazla seçenek ve imkana sahip olduğumuz anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin yaşamı seçenekler ve fırsatlarla doludur. Çok güzel yapılmış bir patlıcan kebabı, mezeler ve salatalarla süslü bir rüya daima bolluk, bereket ve para ile ilgili güzel haberleri getirir.

Patlıcan kebabı rüyaları tüm bunların yanı sıra zenginlik, refah ve bolluk-bereket rüyalarıdır. Özellikle bizim kültürümüzde en yaygın yiyecekler et ve et ürünleri yiyeceklerdir. Bu yüzden patlıcan kebabı rüyaları yaşamımıza giren kaliteli şeylerle ilgili rüyalardır. Bu rüyayı gördüyseniz kendinize sormanız gerekenler şunlardır: yaşamımda kalite adına neye ihtiyacım var? daha iyi bir eğitim? Daha çok para? Ya da mutlu bir ilişki? Eğer rüyanızda güzel bir patlıcan kebabı gördüyseniz bilin ki ihtiyacınız olan şey yaşamınıza girecek.

Patlıcan kebabı yediğimiz rüyalar genellikle beslenme ile ilgili ihtiyaçların karşılandığı rüyalardır. Metaforik olarak altı çizilen “beslenme” fiili fiziksel anlamdaki beslenmeye benzemez. Ruhsal olarak beslenme bazen bir eğitim alma, kendimizi geliştirme, enerji ya da öz güvenin artması ve gelişme gibi anlamlara gelebilir. Ruhumuzda ya da iç dünyamızda eksik kalan yönlerimizi tamamladığımızda rüyamızda beslendiğimizi görürüz. Patlıcan kebabı ise kaliteli yiyeceklerdendir ve dolayısıyla yaşamımıza değerli bir şeylerin eklendiğinin altını çizerler. Belki bir eğitim alıyor ve kendinize bir şey katıyorsunuz. Ya da elinize bir miktar para geçti ve bu parayla güzel şeyler yapacaksınız. İşte bu gibi durumlarda rüyanızda patlıcan kebabı yediğinizi görebilirsiniz.

Rüyada patlıcan kebabı yediğini görmek

Patlıcan kebabı yediğimiz ya da beslendiğimizi gördüğümüz rüyalar eksiklerin giderilmesi, aranan bir şeyin bulunması bazen de yaşam yolculuğumuzda bir boz yapın son eksik parçasının bulunması gibi bir duruma işaret eder. Özellikle rüyasında çok acıkmış iken patlıcan kebabı yediğini gören kişi bir şeye çok muhtaç kaldığı bir noktada onu bulur. Bu belki para belki de iş. Açken karnımızı doyurduğumuz her rüya son anda ihtiyacımızı elde ettiğimiz rüyalardır.

 

Patlıcan kebabı rüyaları aynı zamanda arzulara kavuşmak, doyuma ulaşmak ve rahatlamakla ilgilidir. Bu yorum her zaman fiziksel aleme yönelik değil bazen ruhsal ya da psikolojik boyutta da olabilir. Bir sorunu çözüp ya da bir ihtiyacımızı karşılayıp rahatladığımız zamanlarda rüyamızda patlıcan kebabı yediğimizi görebiliriz. Fakat tüm bu yorumlar yalnızca patlıcan kebabı seven kişiler için geçerliydi, vejeteryanlar için değil. Rüya sahibi eti sevmeyen biriyse ve rüyasında patlıcan kebabı yediğini görüyorsa istemediği ya da sevmediği şeyleri yapmak zorunda kalabilir.

Rüyada patlıcan kebabı görmek ayrıca paylaşma ya da güzel şeylerden pay alma anlamları da içerebilir. Rüyada  bir patlıcan kebabından yalnızca birazını tatmak bir projeden rüya sahibinin payına düşen karı elde etmektir. Yine buna benzer şekilde rüyada kebabı bir grup insanla birlikte yemek bir mutluluğu paylaşmak ya da ortak oluşturulan bir projeden kendi payına düşeni nasiplenmektir. Patlıcan kebabı yediğimiz rüyalar daima iyi huylu rüyalardır ve bize mutlaka bir hediye getirirler.

Patlıcan kebabı yediğimiz rüyaların yorumlanması aynı zamanda patlıcan kebabıyla aramızdaki ilişkiye bakılarak yapılmalıdır. Vejeteryan birinin rüyasında patlıcan kebabı yediğini görmesiyle patlıcan kebabı seven birinin görmesi aynı değildir. Rüya sahibi rüyanın senaryosuna ve rüyada ne hissettiğine de bakmalıdır. Rüyasında çok açken patlıcan kebabı yiyerek doyan kişi bir arzusuna kavuşur. Fakat et sevmeyen ya da vejeteryan biri rüyasında patlıcan kebabı yiyerek tiksindiğini ya da kebabı beğenmediğini görüyor ise hoşlanmadığı bir durumla karşılaşır. Rüyada çok güzel bir patlıcan kebabı görüp bunlardan yiyemeyip yalnızca bakıyor olmak arzulara ve hayallere kavuşmak için hala yol almak gerektiğine karşı mesajdır. Rüyadaki arzu edilen patlıcan kebabı ile rüya sahibi arasındaki mesafe aslında gerçek yaşamda arzularıyla arasındaki mesafeyi temsil eder.

Rüyanızı yazın:

bottom of page