top of page

Rüyada piyango kazanmak

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Para

 • Ödül

 • Fırsat

 • Nişan

 • Düğün

 • Birikim

 • Yatırım

 • Kısmet

 • Nasip

 • Evlilik

 • Alışveriş

 • Mal-mülk

 • Zenginlik

 • Mal almak

 • Yeni bir ilişki

 • Değerli eşya

 • Yeni bir yetenek

Rüyada piyango kazandığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada piyango kazanmak maddi kazanımlarla ilgili pozitif gelişmelerin habercisidir. Bu rüya özgürlük, mutluluk ve maddi meselelerin çözümü için güzel haberler almakla ilgilidir. Piyango kazandığını gören uyandığında da bir başarıya ulaşmaya hak kazanır.

 

Bazıları için piyango kazanmak murada ermek ve amaca doğru büyük bir adım atmaktır. Diğer para, altın ya da hazine gördüğümüz rüyalar gibi piyango kazandığımız rüyalar da yaşamınızda değerli bulduğunuz bir şeylerin varlığının altını çizer. Bazıları için piyango kazanmak gerçek yaşamında da sahip olduğu mal varlıklarının sembolü olabileceği gibi bazıları için altın kadar değerli yetenekler ya da fikirleri sembolize eder. Bir başka deyişle piyangoyu kazanan gerçek hayatta da piyango kazanmış gibi bir şeyi elde etmeye hak kazanmıştır.

 

Rüyada görülen piyango daima para pul işleri ve maddiyata dair bilgiler getirir. Fakat görülen patanın çokluğu ya da azlığı bu refahın boyutuna ışık tutar. Örneğin, piyangoda ufak miktarda para kazanmak küçük bir fırsat yakalamaktır. Fakat büyük ikramiyeyi kazanan kişi nihai amacına ulaşır ya da başına gerçekte de talih kuşu konar. Bu rüya daima iyi şeylere ve güzel gelişmelere işarettir. Piyango rüyalarının temelinde “çok büyük ya da değerli bir hazineye sahip olmak” teması yatar. Bu bazen bir fikir, bazen bir yetenek ya da Allah vergisi bir şey olabilir. Rüya sahibi piyangonun kendisi için ne ifade ettiğini bulmalıdır.

 

Rüyada piyango kazanmak bazen yeni bir şey keşfetmek ya da yeni bir fikirle ödüllendirilmektir. Bu yeni iş fikri rüya sahibinin yaşamında yeni bir kapı açabilecek kadar değerlidir. Bazen rüyada piyango kazanmak zengin olmak için size sunulmuş değerli bir fırsat ya da olanağa işaret eder. Yurt dışından çağırılıyor olabilirsiniz, güzel bir iş teklifi alabilirsiniz ya da kim bilir iyi bir okulda okuma hakkını kazanmış olabilirsiniz. Eğer bu rüyayı gördüyseniz bilin ki bu yolun sonu maddi refah ve zenginlik olacaktır. Tabi yine bu rüyayı da yorumlarken rüyanın senaryosu çok önemli.

Rüyada piyango kazandığını görmek

Bazıları için piyango kazanmak büyük bir ödülün ve murada ermenin simgesidir. Çok büyük miktarda para kazanmak daima büyük bir ödüle işarettir. Bu rüyanın getirdiği ödül herkes için farklı olacaktır. Bazıları için ödül güzel bir eğitim bazıları için evlilik ya da aşık olduğu partneri elde etmektir. Bu yüzden piyangonun rüya sahibi için ne ifade ettiğini yalnızca kendisi bilir. Piyangoyu kaybetmek bazen ayrılık ya da murada ermek yerine hüsrana uğramaktır ve hayırsız bir rüyadır.

 

Rüyada piyango aynı zamanda “değerli obje” metaforudur. Dolayısıyla, rüyasında piyango kazanan kişi yaşam yolculuğunda çok değerli bir şey elde edeceği bir noktaya varır. Bu, bazen bir yetenek, ödül ya da geçmişteki çabaların sonuçlarını almak olabilir. Piyango kazandığımız rüyalar daima hayırlıdır ve bize güzel bir müjde alma haberini getirirler.

 

Fakat piyango kazandığımız rüyalarının pozitif anlamı gibi bir de negatif anlamı vardır ki bazen aç gözlülüğü ya da abartıları temsil edebilir. Ayrıca bazen ihtiyaç fazlası fazlalıkların ve yolsuzluğun bir işareti olabilir. Bazen bu rüyalar, birinin mutluluğu ve refahı nedeniyle kıskançlığınızı veya hayal kırıklığınızı ortaya çıkarır. Bazen piyango kazandığımız rüyalar zengin ve gösterişli hayatlara duyulan özlemin simgesinden başka bir şeyi yansıtmaz. Bir başka deyişle, rüyanızda piyango kazandıysanız uyandığınızda da piyango kazanacağınız anlamına gelmez. Bu tip rüyalar bazen yorumlanmamalıdır bile.

Piyango kazandığımız rüyalar bazen daha önce hiç bilmediğiniz bir yönünüz ya da güzel gelir elde edebileceğiniz bir iş alanını keşfetmekle ilgili de olabilir. Belki de zenginlik ve refah yanı başınızda duruyor fakat siz henüz onu yeni keşfettiniz. Para kazandıracak yeni bir mesleği keşfetmiş ve “tam benlik iş” demiş de olabilirsiniz. Rüyanızda piyango kazandıysanız çevrenize bakın ve sizi neyin nasıl  maddi refaha ulaştırabileceğini görmeye çalışın.

 

Piyango kazandığınız bir rüya ayrıca geçmişte yaptığınız bazı yatırımlardan maddi kazanç ve kar elde etmeyi de gösterebilir. Geçmişteki çabalarınızdan hala ödeme almıyorsanız endişe etmeyin. Belki de piyango kazandığınız rüya size biraz daha beklemeniz gerektiği konusunda mesaj getiriyor. Ödül henüz size varmamış olabilir fakat bu asla varmayacağı anlamına gelmez. Ektiklerinizi yakın gelecekte biçmeye başlayacaksınız.

Rüyanızı yazın:

bottom of page