top of page

Rüyada Plüton gezegenini görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Yenilik

 • Uzaklık

 • Değişim

 • Uzaklaşmak

 • Bağımsızlık

 • Adaptasyon

 • İş değiştirmek

 • Yeni bir ortam

 • Gurbete gitmek

 • Büyük düşünmek

 • Özünden kopmak

 • Mekan değiştirmek

 • Yurt dışına çıkmak

 • Çok uzaklara gitmek

 • Keşfedilmemişi keşfetmek

 • Bize ait olmayan mekanlara ziyaret

Rüyada Plüton gezegenini görmek ne anlama gelir?

Rüyada Plüton gezegenini görmek ya da bu gezegende bulunmak (bazen ona uzaktan bakmak) çok farklı bir durumla karşılaşma metaforudur. Plüton gördüğümüz rüyalarda “alışılanın dışında olmak” teması vardır. Bu tip rüyalar genellikle içinde bulunduğumuz sistemi bir süreliğine terk etmek zorunda kaldığımız zamanlarda, farklı iş alanlarına fizibilite çalışmaları yapacağımız zamanlarda, yurt dışına gitmeden önce ya da konfor alanının dışına çıkmaya hazırlandığımız sıralarda görülür. Kısacası, rüya sahibi bir süreliğine alışkın olduklarından uzaklaşacağını hissetmektedir.

 

Rüyada Plüton görmek aynı zamanda sınırların dışına çıkmak, özgürlük, bağımsızlık ve daha önce denenmemiş simgesidir. Plüton görmek “uzaklarda bir şey aramak” ya da özünden uzaklaşma teması içerir. Rüyasında Plüton gezegeninde nefes aldığını, dolaştığını gören ve bundan rahatsızlık duymadığını gören kişi için değişim ve kendini aşma sinyalleri verilmektedir. Bu rüyanın sahibi daha önce denenmemiş olanı dener ve başarılı olur. Fakat rüyasında Plüton gezegeninde sıkıldığını, bunaldığını ya da kendini rahat hissetmediğini gören kişi yabancı bir ortamda bazı durumlardan rahatsız olur.

Rüyada Plüton gezegenine yolculuk yapmak

Rüyada Plüton gezegenine yolculuk yapmak sınırları aşmak, özgürleşmek, evden ya da yaşadığı ülkeden ayrılmak, alışılmışın dışına çıkmak gibi anlamlar içerir. Rüya sahibi içinde bulunduğu sisteminden ya da kendini sınırlandıran tüm inanç ya da engellerden arınır. Bu rüya farklı düşünmeye başlamak, daha fazlasını istemek ya da yurt dışına açılmak gibi durumlara işaret edebilir. Rüyamızda gördüğümüz Plüton gezegeni aslında bizim için “henüz keşfedilmemiş alanlar” simgesidir. Bu rüyanın sahibi yaptığı işi çok daha büyütmeye ve uzaklara götürmeye çalışabilir.

 

Rüyada Plüton gezegenine yolculuk yapmak aynı zamanda yaşam yolculuğumuzdaki radikal değişimler, iş ya da mekan değişiklikleri veya mevcut kariyerimizi değiştirmemizle ilgili bilgiler sunarlar. Bu tip rüyaların yorumlanmasında rüya sahibi Plüton gezegeninden nasıl bir etki aldığına bakmalıdır. Rahat nefes aldığı ve kendini mutlu gören kişi için değişim hayırlıdır ve sonu mutlu olacaktır. Bir kişi rüyasında zor nefes aldığı ya da kendini mutsuz olduğu bir ortamda görür ise değişim o kişi için hayırsız olacaktır.

Rüyada Plüton gezegenine gitmek:

Rüyada Plüton gezegenine gittiğini gören kişi kendini rüyada nasıl hissettiğine odaklanmalıdır. Plüton gezegeninde huzursuz olmak konfor alanının dışına çıkmak ve acemisi olunan bir durumda ne yapacağını bilememek anlamına gelir. Plüton gezegeninden büyülenmek, etkilenmek ya da orayı dünyadan daha çok sevmiş olmak ise başka bir ülkeye seyahati çok istemek ya da yeni bir iş alanını yapmış olduğu işten daha çok sevmekle ilgilidir.


Bazıları için rüyada Plüton gezegenine yapılan yolculuk rüyaları adaptasyon süreçleri ya da yabancısı olunan yeni bir ortama ayak uydurma çabasıyla ilgilidir. Rüyada Plüton gezegeninde gördüğümüz Plüton gezegeni yerlileri genellikle yeni iş arkadaşlarımızla olan ilişkilerimizle, Plüton gezegenindeki atmosfer ya da ortamın görüntüsü de yeni iş ortamıyla ilgili bilgi sunar. Rüyada Plüton gezegenlilerin kendine iyi davrandığını gören kişi büyük ihtimalle yeni girdiği işte iş arkadaşlarıyla çabuk uyum sağlar. Rüyada Plüton gezegeni yerlileri kötülük gören işe girer girmez zorlu bir rakiple karşılaşır hatta bu rekabette yenik düşme ihtimali vardır. Bazen rüyada gördüğümüz Plüton gezegenlileri girdiğimiz yeni ortamda karşılaşacağımız engelleri temsil eder.

Rüyada Plüton gezegenine uzaktan bakmak:

Rüyada Plüton gezegenine gitmek yerine onu sadece uzaktan çıplak gözle görmek bazı arzulara ve hayallere yakınlaştığımızı gösterir. Fakat rüya sahibi Plüton gezegenini gördüğünde ne hissettiğine bakmalıdır. Plüton gezegenine hayran kalan kişi aslında bir amaca ulaşmayı çok istemektedir. Plüton gezegeninden korkan ya da ürken rüya sahibi bazı tehlikelerin kendisine yakınlaştığını hissetmektedir. Rüyasında Plüton gezegenine uzaktan baktığını gören kişi aynı zamanda hayallerine uzaktan bakan kişidir.


Rüyada Plüton gezegeninde kaybolmak, özünden kopmak, kendinden uzaklaşmak, gurbete gitmek fakat tüm bunların bir hayrını görememekle ilgilidir. Bu rüyayı yaşam yolculuğunda yönünü kaybetmiş ya da gurbette ne yapacağını bilmeyen biri görüyor ise bir an önce özüne ya da yurduna dönmelidir. Farklı bir iş alanına girmek isteyen kişi rüyasında Plüton gezegeninde kaybolduğunu görüyor ise o iş alanında umduğunu bulamaz ve daha önce yapmakta olduğu işle tekrar ilgilenmelidir.

Rüyanızı yazın:

bottom of page