top of page

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan'ı görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Güç

 • Otorite

 • Emir

 • Yetki

 • Patron

 • Baba

 • Rütbe

 • Başarı

 • İstikrar

 • Düzen

 • Olgunluk

 • En tepedeki zat

 • Murada ermek

 • Büyük bir zat

 • Güç kazanmak

 • Zirveye ulaşmak

 • Yetkiyi eline almak

 • Mükemmelliğe ulaşmak

 • Koltuk savaşını kazanmak

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ı görmek ne anlama gelir?

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ı ya da zamanın cumhurbaşkanını görmek murada ermek, zirveye ulaşmak ya da çok yüksek bir mercide ziyarette bulunmaktır. Bu tip rüyalar genellikle yaşam yolculuğumuzda ulaşmak istediğimiz tepe noktalarla ilgilidir. Fakat rüyanın yorumu rüyanın senaryosuna bağlı kalarak yapılmalıdır.


Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ı görmek aynı zamanda çözümün varmasına işaret eder. Özellikle, rüyadan pozitif enerji aldığımız durumlarda, rüyada Recep Tayyip Erdoğan’la tokalaştığımızda ya da onunla yakın temas kurduğumuzda aslında amacımıza ya da ulaşmak istediğimiz zirveye ulaşır ya da çok yakınlaşırız. Bir başka deyişle yaşamımızdaki zirve ve amaçlarımız rüyamıza Recep Tayyip Erdoğan ya da zamanın cumhurbaşkanı kılığında girebilir.


Rüyada Recep Tayyip Erdoğan bize aynı zamanda en yüksek otoriteyle ilgili bilgi sunar. Yaşamımızda bir sorunu çözecek kişi ya da en yüksek mercinin bizim için hazır olduğuna işaret eder. Fakat bu yorum yalnızca rüya olumlu ise geçerlidir. Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’la dövüşmek, onun size bağırdığını görmeniz durumunda bu yorum geçerli değil. Eğer rüyada Recep Tayyip Erdoğan’la aramızdaki ilişki ya da yaşanan durum sorunsuz ve güzelse bu rüya kesinlikle hayırlı bir rüyadır.


Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ı görmek aynı zamanda yaşamımızda bir kontrol mekanizmasının en yüksek noktası ile ilgili bilgi sunar. Bu rüya bir projenin en tepesinde bazı değişiklik ya da düzenlemeler yapmak, bir sorunu kökten çözmek ya da radikal yön değişimleri gibi anlamlar içeriyor olabilir. Recep Tayyip Erdoğan’la konuşan ya da el tokalaşan belki de yaşamını derinden fakat pozitif etkileyecek önemli bir karar verir ve bu karardan sonra her şey değişmeye başlayacaktır.


Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ı görmek  ayrıca yüksek mevkilere yapılan ziyaretlerle de alakalıdır. Recep Tayyip Erdoğan’ın yanına çıkan kendisinden çok daha yüksek mevkide oturan bir zatı ziyarette bulunabilir. Recep Tayyip Erdoğan’ın ayağına geldiğini görmek en hayırlı rüyalardandır. Bu kişiye devletten çok büyük bir menfaat ya da teklif gelir. Bazen Recep Tayyip Erdoğan’ın kişinin ayağına gelmesi rüya sahibine sunulan çok büyük bir fırsat ya da nasiptir. Rüyasında Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini ziyaret ettiğini gören kişinin muradı ayağına gelir. Bu murat bazen hayal edilen bir iş, sevilen bir partner ya da dört gözle beklenen bir şey olabilir.


Rüyada  Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmeyi düşünüp onu hiçbir yerde görememek, koltuğunu boş görmek ya da adını duyduğu halde yüzünü görememek hayra yorulmaz. Bu kişinin muradı gerçekleşmez, bazı umdukları olmaz, öğrenciyse bir sınavdan istediği puanı alamaz ya da iş başvurusu yapmış ise o iş olmaz. Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ı görmek her zaman iyidir fakat onu  aradığı halde bulamayan kişinin bazı istekleri ve dilekleri olmayacaktır. Rüyada yolda tesadüfen Recep Tayyip Erdoğan ile karşılaşan kişi hiç ummadığı bir yerden para, miras ya da bir nasip alır.

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ın evine geldiğini görmek:

Görülebilecek en güzel ve hayırlı rüyalardandır. Recep Tayyip Erdoğan’ın ya da zamanın cumhurbaşkanının evimize ziyarette bulunduğu rüyalar genellikle kendiliğinden bize gelen bir muradımızın ya da bir işi zahmetsizce olacağının göstergesidir. Bu rüya zirveye çıkmak yerine zirvenin bize geleceğinin müjdecisidir ve daima güzel rüyalardandır. Genellikle Recep Tayyip Erdoğan’ın evimize misafir olduğunu gördüğümüz rüyalar hayırlı haberler, haneye girecek müjdeler, çok büyük bir mevkiden bir zatın evimize yapacağı ziyaretler ya da devletten gelecek müjdelere işarettir ve her zaman bu rüya görene pozitif enerji ve mutluluk getirir.


Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ın sarayını ziyaret eden kişi çok istediği bir hayaline kavuşur ya da gitmek istediği bir yere gider. Bir öğrenci için bu hayallerini kurduğu okula girme hakkı kazanmak, bir işsiz için hayallerinin işini elde etmek ya da sevdiğine kavuşamayan için sevdiğiyle buluşmaktır. Bu rüyayı yurt dışına ya da bir yere gitmek isteyen kişi görür ise istediği ülkeden vizesini alır ya da oraya gitmek için önünde bulunan tüm engelleri ortadan kaldırır.


Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’la tokalaşmak çok hayırlı bir işin olması, bazen bir kişinin bir iş için yaptığı bağlantıları kurması ya da bazı engellerin ortadan kalkmasına delalettir. Recep Tayyip Erdoğan’ın tokalaştığı eli aslında kişinin bir arzusuyla bağlantısının simgesidir. Rüya sahibi artık bir şeylerin nasıl olacağını ya da nasıl yapılması gerektiğini bilmektedir ve bazı engeller ortadan kalkmıştır. Bu rüyayı gören kişinin bir muradına ermesi çok yakındır ve daha önce deneyip başarısız olmuş ise tekrar denemelidir. Bazen Recep Tayyip Erdoğan’la tokalaşmak bir iş için vize ya da onay almak ya da beklenen iznin çıkması bir anlaşma ya da uzlaşmanın sağlanmasına delalettir.

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’la konuşmak:

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’la konuşmak en zirve noktayla yapılan iletişimdir. Bu rüyayı gören kişi aslında çok büyük bir arzusu ya da muradıyla bağlantı kurmuştur. Recep Tayyip Erdoğan kişinin ulaşmak istediği zirve ya da çok arzuladığı bir şeyin temsilcisidir ve onunla konuşan kişi ufukta hayallerinin gerçekleştiğini görecektir. Bazen Recep Tayyip Erdoğan’la konuşmak rüya sahibi için birlikte olmayı çok istediği bir partnerle tanışmak, barışmak ya da iletişime geçmektir. Rüyasında Recep Tayyip Erdoğan’la konuşan kişi bir muradına ermeye çok yakındır.


Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’la telefonda konuştuğunu gören yüksek bir mevkiden veya devletten  haber, müjde ya da bir mükafat alır. Bu rüya hayırlıdır. Sevdiğinden ayrı olan kişi bu rüyayı görürse sevgilisi yanına gelir, işsiz görürse bir iş ayağına gelir, bir muradı olan kişi görürse muradının olacağının sinyalini alır. Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’dan güzel sözler duymak her zaman mükafatlandırılmaktır fakat kötü sözler duymak bazen bir büyükten azar işitmek ya da devletten rüya sahibine bir ceza kesilmesine delalettir.

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’dan bir şey almak:

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden bir şey almak çok yüksek seviyede oturan bir kişiden, bir büyükten ya da devletten bir menfaat almaktır. Bu rüyayı gören kişi ummadığı yerden bir para, miras ya da ikramiye alabilir. Bazıları için bu rüyanın anlamı altın değerinde bir tavsiye almaktır. Bu tavsiye her ne kadar para olmasa da kişiyi çok yüksek zirvelere çıkarabilecek kadar değerli ve önemlidir. Rüyasında  Recep Tayyip Erdoğan’dan bir şey aldığını gören kimse eğer 3 gün içerisinde bir büyüğünden bir tavsiye alıyor ise bu tavsiyeyi dinlemelidir. Fakat rüyasında Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığı şey onun elini yakan, ona zarar veren ya da hoşuna gitmeyen bir şey ise bu kişi büyük bir ihtimalle bir cezaya çarptırılır.


Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ın ölmesi kaos ya da kontrol mekanizmasının ortadan kalkmasıdır. Bu rüya bazen tek başlılığın sona ermesi ve her kafadan bir ses çıkmasına delalettir. Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ın ölmesi ayrıca kişinin hayatında çok önemli ya da yüksek rütbede oturan bir kişini işten çıkması ya da kontrolü elinden bırakmasıyla özdeşleşir. Bu rüya hayırlı rüyalardan değildir ve rüya sahibi için bazı konularda sorunlar yaşanabileceğine işaret eder. Bazen rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ın ölmesi çok yüksek bir mevkide birinin işten çıkması ve koltuğunun boş kalmasına delalettir.


Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ın ölmesi bazen organizasyon yetersizliği, iyi bir lider ya da patrona ihtiyaç duymak gereksinimi bazen bir yaşam koçuna duyulan ihtiyaçtır. Bu rüyayı gören kişi hayatına dair önemli kararlar vermeli fakat gerekiyorsa birinden yardım almalıdır. Rüyasında Recep Tayyip Erdoğan’ın öldüğünü görenin gerçek hayatta kendisi için çok önemli olan bir kişiden uzaklaşması ya da sevgilisinden ayrılması ihtimali de vardır.

Rüyanızı yazın:

bottom of page