top of page

Rüyada sayı görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Şans

 • Şifre

 • Artış

 • Değer

 • Finans

 • Hesap

 • Kazanç

 • Maddiyat

 • Çoğalma

 • Ekonomi

 • Matematik

 • Adet sayısı

 • Materyalizm

Rüyada sayı görmek ne anlama gelir?

Rüyada görülen sayı ya da sayılar rüya sahibinin gerçek hayatta yaşayacakları hakkında numerolojik şifreler içerirler. Bu tip rüyalar genellikle hayatımızın matematiksel kısmı, hesap-kitap işleri ya da sahip olduğumuz her şeyin numerolojik değeri hakkında bilgi sunarlar. Örneğin, rüyasında 2 sayısı görenin ertesi gün 2 ile başlayan bir miktar para alması ya da 2 ile başlayan bazı hesap kitap işleriyle uğraşabilir.

Rüyada sayı bazen karşımıza görüntülü olarak bazen bir objenin adet sayısı olarak çıkar. Mesela, rüyada sayının bazen bir kağıt üzerinde olduğunu okuruz fakat bazen sayı rüyada karşımıza bir objede gizli olarak çıkar. Örneğin, geometrik şekillerden üçgen aslında numerolojik olarak 3 sayısı hakkında bilgi sunar, yine buna bağlı olarak karede 4 sayısı gizlidir ve bu yüzden 4 kişi ile ilgili bir konu hakkında bilgi sunabilir. Tıpkı buna benzer bir şekilde rüyada bir arabanın 4 tekerleği vardır ve arabada da 4 sayısı gizlidir.

Rüyada sayı bazen adet sayısı olarak karşımıza çıkar. Örneğin, 2 bebek görmek, bir odada 5 kişi görmek, sofrada 3 domates görmek gibi bazı rüyalarda sayı gizlidir ve bu sayılar rüya yorumunda kesinlikle dikkate alınmalıdır. Çünkü, rüyada karşımıza çıkan bu sayı ve sayılar aslında kainattan gelen gizli mesajlardır ve ertesi gün bu sayısal değerleri içeren olayları mutlaka yaşarız. Örneğin, rüyasında 2 bebek gören kişi ertesi gün 2 yeni iş fırsatı alabilir, ya da rüyasında bir kare gören ertesi gün 4 sayısıyla ilgili bir ayrıntıya şahit olabilir.

 

Rüyada görülen her sayı kainata farklı bir enerji verir ve her sayının farklı bir karakteristik özelliği vardır. 1 ile 9 asla aynı frekansı ve aynı kişilik özelliklerini taşımazlar. 1 sayısı kainattaki tüm sayıların babası ve öncüsüdür. Bütün sayılar birden sonra gelmiştir bu yüzden bir henüz hiçbir sayıyla iletişime geçmemiş, yalnız, tek başına ve hiçbir ruhla karşılaşmamış ruhtur ve islami numerolojide ilk insan Adem’i temsil eder. Bu yüzden 1 eril 2 ise ikinci insan Havva yani dişil sayıdır. Rüyasında 1 sayısını gören kişi kendini yalnız hisseder, ,inzivaya çekilir ya da daha önce yaptığı hiçbir işle ilgisi olmayan yeni bir başlangıç yaparak sil baştan yapar.

Rüyada bir sayı görmek

Sayılar ve yaşam enerjileri:

1- Yaratıcılık - Öz güven -Liderlik

2- Denge - İşbirliği - harmoni

3- Büyüme - Gelişme – Bolluk - Bereket

4- İlerleme – Düzen kurulumu - Disiplin

5- Özgürlük - Bağımsızlık – Kabuğundan çıkma

6- Vizyon – kabul etme - Aşk - Aile - cemaat

7- Güven - tinsellik

8- Güçlenme - Bolluk - İlerleme

9- Doruğa ulaşma - başarı

10- Hediye alma, enerji yenileme

1- Koç: Kafa, beyin

2- Boğa: Boyun, boğaz

3- İkizler: Eller, kollar, parmaklar

4- Yengeç: Göğüs kafesi, göğüsler

5- Aslan: Kalp, sırt

6- Başak: Sindirim sistemi, sinir sistemi

7- Terazi: Böbrekleri bel bölgesi

8- Akrep: Cinsel organ

9- Yay: Üst bacaklar

10- Oğlak: Dizler, dirsekler

11- Kova: Alt bacaklar, baldırlar

12- Balık: Ayaklar

Rüyada görülen her sayının bir kişilik ve karakteristik özelliği vardır. Örneğin 1 ilk sayı ve bu yüzden kainatta en fazla enerji yüklü sayıdır. 9 ise tek rakamlıların sonuncusu ve en ağır olanıdır. Kesinlikle 1 kadar aktif ve hızlı hareket edemez. 9 aynı zamanda 3 sayısının kendiyle çarpılarak çoğalmış halidir ve 3 her zaman Adem ile Havva’dan olan çocuğun, yani büyüme, gelişme, çoğalma, bolluk bereketin temsilcisidir. 9’un özünde daima 3 sayısı yazar ve bu yüzden dokuz oldukça ağır bir sayıdır.

Rüyada görülen sayıların karakteristik özelliklerini anlamanın en güzel yolu onları tanımak ve incelemektir. Bazıları sayıları ve numerolojiyi tanımak için sayıları konuşturma metoduna başvururlar. Örneğin, bir sayısına nasıl özelliklere sahip olduğunu anlatmasını isterseniz size ilk sayı olduğundan ve yalnızlığı çok iyi bildiğinden bahsedecektir. Sıfır ise hiçbir enerjiyle yüklü olmayan bir boşluk olduğunu size söyleyecektir. Bu yüzden sıfır henüz olmamış, oluşmamış hatta şekillenmemiş tüm enerji potansiyellerinin temsilcisidir ve tıpkı insan ruhunun özünde keşfedilmeyi bekler. Bu yüzden numerolojide ana rahminin ve yaradılıştan hemen öncesinin temsilcisidir.

Rüyanızı yazın:

bottom of page