Rüyada sıçan öldürmek

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Rahatlamak

 • Galip çıkmak

 • Engel aşmak

 • Elimine etmek

 • Sorun çözmek

 • Rafa kaldırmak

 • Sınav kazanmak

 • Düşmanı yenmek

 • Gerilimi azaltmak

 • Çatışmayı önlemek

 • Zorlukların üstesinden gelmek

Rüyada sıçan öldürmek ne anlama gelir?

Rüyada karşımıza sıçan olarak çıkan arketipler yaşam yolculuğumuzda karşılaşacağımız kapasitemizi zorlamayacak küçük düşmanlar ya da ufak tefek meseleler metaforlarıdır. Rüyasında sıçan gören kişi ertesi gün bazı can sıkıcı işlerle karşılaşır fakat sıçan öldürdüğümüz rüyalar bu meselelerin kökten çözümünü müjdeleyen rüyalardır. Eğer rüyanızda sıçan öldürüyorsanız sorunu halledeceksiniz.


Bu rüyalar bize huzur bozucu enerji getirirler. Sıçanın sevimsiz durması ya da rüya sahibinde negatif duygular uyandırması durumunda bu anlam güçlenir. Belki de bu sıralar gergin hissediyorsunuz ya da yanı başınızda çözülmeyi bekleyen bir sürü sorun ya da elinizin altında çok fazla iş var. Hangisine yetişeceğinizi şaşırdınız. Bu durumda rüyanızda sıçan görebilirsiniz. Sıçanı öldürürseniz şanslısınız, her şey geçecek!

Sıçan rüyaları sağlıksız ve hoşnutsuz durumların işaretidir ve bu yüzden rüyada sıçanı öldürmek her zaman iyiye alamettir. Bu rüyalar hane içinde yalanlar, çatışmalar, ihanetler ya da kötü alışkanlıklarla dolu bir yaşam sürüldüğüne de işaret edebilir. Bir başka deyişle, hanesinde sıçan gören kişi hanesinden bir şeyi çıkarmak zorunda olduğunu bilmeli.


Rüyada gördüğümüz sıçan ya da bizi irite eden her şey aslında yaşam yolculuğumuzda karşımıza çıkan bir engeli sembolize eder. Sıçanı öldüren engeli ortadan kaldırır. Bu tip engeller bazen yaşamdaki çatışmalarımız, rekabet, gerilim hatta parasız kalmak bile olabilir. Fakat sıçan öldürdüğümüz rüyaların diğer büyük cüsseli hayvan öldürme rüyalarından farkı vardır. Sıçan, kapasitemizi fazla zorlamayacak ve aşılacak bir engeli sembolize eder. Bu rüyayı gördükten sonra ufak bir sorunla karşılaşırsanız endişelenmeyin. Bu sorun aşılamayacak bir sorun değil.

Bazen rüyada öldürdüğümüz sıçanlar içsel çatışmalara son vermenin işaretidir. Önemli bir konuda belki de nerede durduğunuz ya da ne yapmanız gerektiği belirsiz. Kafanızda soru işaretleri var. İçinizden bir ses bir şeye “evet” derken diğer bir ses “hayır” diyor. Bu durumu yaşıyorsanız rüyanızda sıçan görebilirsiniz. Eğer sıçanları öldürüyorsanız bu çatışmaya son verip yaşam yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edeceksiniz.


Rüyada öldürdüğünüz sıçanı eğer evinizde öldürdüyseniz bu rüya hane içinde istenmeyen durumlara ve çatışmalara son vereceğinizi müjdeler. Hanedeki sıçan daima çok yakınınızdaki sizi irite eden sorunlara ya da kişilere işaret eder. Sıçanı öldürürseniz bir konuda ya haklı olduğunuzu kanıtlayacaksınız ya da bu çatışmalara son vereceksiniz. Rüyadaki “sıçan öldürme” eylemini yapan kişi bu çatışmayı aktif bir şekilde eline alara çözen kişidir. Rüyanızda sıçanı kimin öldürdüğüne odaklanarak bu rüyayı yorumlayın.

Sıçan öldürdüğümüz rüyalar aynı zamanda sinir bozucu işlerin nihayet ortadan kalkacağını müjdelerler. Çevrenizde sinir bozucu kişiler mi var? Sürekli ayak altında dolanıp işlerinizi mi engelliyorlar? Eğer bu durumu yaşıyorsanız rüyanızda sıçan görmeniz normal. Sıçanı öldürmek daima bu duruma son vermek, galip çıkmak ya da sorunu çözmenin müjdecisidir. O halde rüyada sıçanları öldürdüyseniz rahatlayın, yaşadığınız sinir bozucu durum sona erecek.


Sıçan gördüğümüz rüyalar ayrıca yaşamımızdaki temizlik ihtiyacına değinirler. Bu rüyayı gördüyseniz kendinize sorun: Yaşamınızdan çıkarmanız gereken sağlıksız ve faydasız ne var? Nelerden kurtulmanız sizin için faydalı? Bu sorulara verdiğiniz cevaplardan sonra sıçan rüyanızı daha iyi anlayabilirsiniz. Yaşamınızda temizlenmesi gereken tüm unsurlardan arınmanız daha sağlıklı bir gelecek için önemli.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Astrozia.com

Rüyadaki sıçanlar aynı zamanda yaşamınızdaki sağlıksız bağlardan kurtulmanızı önerirler. Bu rüyalar bize kendimizi kurtarmamız gereken zararlı alışkanlıklara ya da içine düştüğümüz karanlığa dokunur. Sıçan rüyaları yaşamımıza daima olumsuz enerji getirirler. Fakat sıçanı öldüren bu enerjiden kendini kurtarmayı başarır.


Bazıları için sıçan öldürme rüyaları haklılığı kanıtlamak, karşı tarafın sesini kesmek ya da savunmaya çekilme alametidir. Rüyasında bir sıçanı öldüren bu işi rahatlıkla başarır. Sıçan ya da diğer küçük hayvanlar kapasitemizi zorlamayacak düşman ya da durumları sembolize ederler. Bu rüyayı gördüyseniz bilmelisiniz ki haklı olan sizsiniz ve haklılığınızı savunmak için çok fazla enerji harcamanıza gerek yok. Bunu çok rahat bir şekilde başaracaksınız.

Rüyanızı yazın:

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.