top of page

Rüyada şişmanlamak

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Değişim

 • İyileşmek

 • Arttırmak

 • Çoğaltmak

 • Yükselmek

 • Yükün artması

 • Zenginleşmek

 • Bolluk bereket

 • Güç kazanmak

 • Kazancın artması

 • Doyuma ulaşmak

 • Maaşa zam gelmesi

 • Geçimin rahatlaması

 • Durumun iyiye gitmesi

 • Mal mülk sahibi olmak

 • Hareketin yavaşlaması

Rüyada şişmanladığını görmek ne anlama gelir?

Kilo aldığımız ya da verdiğimiz rüyalar genellikle kendimizden arttırmak ya da eksiltmekle alakalıdır. Bu yüzden kilo almak hayırlı rüyalardandır. Kilo alan kendine değer katar, kazancı artar, hayatında bolluk bereket artar ya da zenginleşir. Bu rüyanın sahibi sahip olduğu şeyleri sayıca arttırır ya da birikimleri ve serveti artar.

 

Rüyada şişmanlamak doyuma ulaşmak ve ihtiyaç olanın fazlasını elde etmekle ilgilidir. Bu rüya aynı zamanda iyiye doğru değişim, servetin ya da kazancın artması, çoluk çocuk sayısının artması ve yatırımlardan gelecek güzel haberlere işarettir. Rüyasında kilo aldığını gören kişinin hayatı sürekli iyiye gider, her şey dilediği gibi olur ve sorunları yavaş yavaş ortadan kalkar. Kısacası, bu rüyayı görenin hayatı güzelleşir, durumu iyileşir ve her günü bir önceki gününden daha iyi olur.

Rüyada kilo almak aynı zamanda güç kazanmakla ilgilidir. Bazıları için bu maddi güç, bazıları için iş hayatında güç kazanmaktır. Hatta bazı durumlarda rüyada kilo almak başkasından alarak kendine katmak ya da başkasının gücünü ele geçirmekle de alakalı olabilir. Kısacası rüyada kilo almak maddi manevi her türlü kazanımın ve düşman ya da rakipler karşısında avantajlı duruma geçmenin işaretidir. Rüyasında kendini şişman bir rakibini zayıflamış gören rakibine karşı güzel bir hamle yapar ya da bir koz elde ederek rakibine karşı avantajlı duruma geçer. Bu rüyayı gören aynı zamanda elde ettiği başarılar ve kazanımlar sayesinde tüm dikkatleri üzerine toplar bununla beraber düşman ve hasetçilerinin sayısı da artar.

Rüyada kilo almak aynı zamanda yükün ve sorumlulukların artması dolayısıyla hareketin yavaşlamasıyla alakalıdır. Bu rüyanın sahibinin meşguliyetinin ve uğraştığı işlerin sayısının artması ihtimali de vardır. Rüya sahibi hayattaki ilerleyiş hızını üzerindeki yük ve sorumlulukların fazla olmasından dolayı düşürmek zorunda kalacaktır. Bazıları için rüyada şişmanlamak maddi sorumlulukların ya da masrafların artmasıyla ilgili olabilir. Bu rüyayı gören bu şişmanlıkla ilgili ne hissettiğine de bakmalıdır.

Her ne kadar rüyada şişmanlamak olumlu anlamlar içerse de bu rüyayı gören kişi bu şişmanlık durumundan nasıl etki aldığına da bakmalıdır. Rüyada rahatsız olunacak kadar ya da hareket etmeyi engelleyecek kadar kilo almış olmak gerçek hayatta borçların ya da sorumlulukların taşınamaz hale gelmesi ve kişinin üzerindeki yükün artmasına delalettir. Bu rüyanın sahibi geçmişte ayağını yorganına göre uzatmamanın cezasını şimdi çekmeye hazırlanmaktadır. Rüyada hastalık derecesinde şişmanlamak aynı zamanda dertlerin ve kederin taşınamayacak kadar artması ve kişiyi zora sokmasına delalet olabilir.

Rüyada şişmanladığını görmek

Rüyada bir tanıdığının kilo aldığını görmek:

Rüyada bir tanıdığının şişmanladığını görmek gerçek hayatta o kişiyle ya da o kişiyle aynı adı tanıyan biriyle ilgili bir durumda artış olmasına delalettir. Bu rüyayı gören bu şişmanlıkla ilgili ne hissettiğine bakmalıdır. Şişmanlığın normal ve rahatsız edici olmaması o kişinin durumunun iyileşmesine, servetinin ya da çocuk sayısının artmasına işarettir. Fakat kişinin hareket edemeyecek kadar kilo alması gerçek hayatta bu kişiyle ilgili bazı sorunların tahammül edilemeyecek kadar artmasına işarettir. Bu rüya bazen o kişiden gelecek şikayet ya da maduriyetin artması ve rüya sahibine bu konuda bazı uyarıların yapılmasıyla ilgilidir.

Rüyada kendini şişman gören kişi büyük değişimlere gebedir. Fakat bu değişimler gelişim ve iyi bir gelecek vadedecek nitelikte olanlarıdır. Rüyasında kilo aldığını gören kişinin kısmeti ve nasibi artar, her istediği olur ve her konuda ihtiyaç duyduğundan fazlasını elde eder. Bu rüyayı gören aynı zamanda hastaysa iyileşir, parasızsa paraya kavuşur, işsizse en yakın zamanda iş bulur. Rüyada kendini şişman görmenin çocuk sayısını arttırmak ve hayatına bolluk bereket getirmekle de alakası vardır. Bu rüyanın sahibinin evinde bereket artar ve geçimi rahatlar.

Zayıf birinin rüyada kendini şişman görmesi en genel anlamıyla hayattan zevk alınan ve amaçlara ulaşılan bir döneme girişin simgesidir. Bu rüyanın sahibi en büyük arzularına kavuşur ve yatırımlarında 1 koyarsa 2 geri alır. Rüyada zayıf biri şişmanlamış ise bu aynı zamanda son derece olumlu gelişmenin de habercisi ve güzel haberin de varışını müjdeler. Bazen gerçekte zayıf olup rüyada şişman olmak kendine bir şeyler katmak, bazen bir eğitim almak ve bu eğitim sayesinde maddi durumun çok daha iyiye gitmesini sağlamaktır. Bir öğrenci sınav öncesinde bu rüyayı görürse çok istediği bir alanda eğitime hak kazanır. Bir anne oğlunun ya da kızını şişman görürse evladı zengin olur.

Rüyanızı yazın:

bottom of page