top of page

Rüyada tarla görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Şans

 • Mülk

 • Plan

 • Fırsat

 • Proje

 • Bereket

 • Hazırlık

 • Hamilelik

 • Yeni bir fikir

 • Bekarlığa son

 • Yeni bir platform

 • Üretimi arttırmak

 • Yeni bir domain almak

 • Gelecek vadeden projeler

 • Yeni kaynakların ortaya çıkması

 • Herkese yetecek kadarına sahip olmak

Rüyada tarla görmek ne anlama gelir?

Rüyada tarla bolluk, bereket ve şanstır. Fakat tarla görmekten daha önemlisi bu rüyanın yorumunu yapabilmek için nasıl bir tarla görüldüğüne dikkat edilmelidir. Henüz ekilip biçilmemiş fakat ekip biçmeye uygun bir tarla rüya sahibinin geleceğini garanti altına almasını sağlayacak büyük bir iş fırsatı yakalamasına delalet eder. Kuru, kurak ve ekilmeye uygun olmayan bir tarla şansın kapalılığı ve kötü ekonomidir. Bekar bir erkek için tarla bekar kızdır. Ekilmiş tarla bazen bir erkek için hamile kadının temsilcisidir.

Rüyada tarla aynı zamanda bir işe sıfırdan başlayarak ilerlemeye delalet eder. Rüya sahibi çalışması için uygun ortama ya da platforma artık sahiptir. Tek yapması gereken atması gereken adımları kusursuzca atmak olmalıdır. Rüyada henüz ekilip biçilmemiş boş tarla ortalığı boş bulmak, kimsenin yapmadığı bir şeyi yapmak için kolları sıvamak ayrıca görünürde düşman, rakip ya da engelleri bulunmamasıyla alakalıdır.

 

Rüyada tarla gören kişi herkese yetecek kadar kaynağın her zaman olduğunu eğer yoksa bile ekilecek biçileceğini ve hayatında bolluk bereketin olduğunu bilmelidir.  Bu rüya bize tabiat ananın ve toprağın cömertliğini ve insan zihninin yaratıcılığını hatırlatır. Toprak her zaman besleyici ve cömerttir ve ekildiği taktirde bize bol bol ürün verecektir. Fakat bu rüyada bahsedilen yaratıcılık aynı zamanda insan zihninin yaratıcılığıdır. İnsan, zihnini kullanarak her zaman yeni projeler yaratabilir ve bunu tüm insanlığı kullanımına sunabilirse bu projelerin karşılığını da mutlaka alır. Rüya sahibi aklında bazı iş fikirleri ya da projeler varsa bunları mutlaka gerçeğe dönüştürerek kendine maddi gelir sağlamalıdır.

Rüyada tarla ekmek

Rüyada tarla ekmek geleceğe yatırım yapacak ilk hamleleri bugünden atmaya işarettir. Tarla ekmek bazen yaratıcılık ya da gelecekte oluşacak bir projenin rüya sahibinin kafasında bugün şekillenmesini temsil eder. Rüyasında tarla eken bir projeye ilk adımları atar ya da en azından projenin planını yapar. Rüyada tarla ekmek bazen sadece parlak bir fikir sonrası harekete geçmeye delalettir.

Rüyada tarla eken yeni bir şeylere başlamak için kolları sıvar ya da bir sürecin hazırlıklarına başlar. Bir erkek tarla ektiğini görürse karısı tez zamanda hamile kalır. Tarla henüz oluşmamış ve şekillenmemiş projelerin, gelecekte bize sunulacak müjdelerin bugün hazırlanma ve oluşum sürecine girdiklerinin haberini rüya sahibine verir. Bu rüya aynı zamanda gelişim ve olgunlaşma sürecinin devam edeceğinin altını çizer.

Rüyada tarla sürmek:

Rüyada tarla sürmek geçmişte yapılan çabaların sonuçlarını almaya hazırlanmaktır. Rüyasında tarla süren tez zamanda ektiğini biçer güzel haberler alır. Bir öğrenci bir sınavın sonucunu beklerken bu rüyayı görürse sınavdan geçtiğinin haberini yakın zamanda alır. Kısacası tarla sürmek güzel haberleri ve olumlu sonuçları almaya hazırlık yapmaya delalettir.

Rüyada ekili tarla:

Rüyada ekili tarla bazen hamile kadın bazen sonuçları yaklaşan bir süreçtir. Bu rüyayı gören bir projenin sonuna yaklaşır ve güzel bir haber almak üzeredir. Ekili tarla hamile kadın için aynı zamanda hamileliğin iyi gittiğinden haber verir. Fakat rüyada ekili tarlanın yanması ya da ekili tarlaya bir zarar gelmesi bazen hamilelik sorunlarına bazen bir projenin sonlarına yaklaşılırken bazı aksiliklerle karşılaşmaya delalet eder.

Rüyada tarla almak bazen ev almak bazen yeni bir yatırıma başlamaktır. Bu rüya bir erkek için evlenmek anlamına da gelebilir. Rüyada tarla alanın rızkı çoğalır ve evine bolluk bereket gelir. Tarla alan malına mal katar, bazen çocuk sayısı artar. Rüya sahibi için büyüme, gelişme, kazancını arttırma ve daha iyi bir hayat yoldadır. Rüyada tarla alanın daha geniş ve ferah bir eve taşınma ihtimali de vardır.

Rüyada tarla satmak iyi değildir. Bazıları için bir şeyleri elden çıkartmak, mal satmak hatta bir erkek için boşanmaya delalet edebilir. Rüyada tarla satanın elinden para ya da bir şeyler çıkar, rızkı azalır. Tarla satanın malı azalır, elinden bir şeyler çıkar ya da borca girer. Bu rüyanın sahibinin bazen geçimi daralır ya da daha küçük ya da daha az odalı bir eve taşınmak zorunda kalabilir.

Rüyanızı yazın:

bottom of page