top of page

Rüyada tavuk göğsü tatlısı görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Ödül

 • İlham

 • Fırsat

 • Enerji

 • Nasip

 • Başarı

 • Müjde

 • Mutluluk

 • Yasak zevkler

 • Paylaşmak

 • Kazanımlar

 • Memnuniyet

 • İhtiyaç fazlası

 • Güzel haberler

Rüyada tavuk göğsü görmek ne anlama gelir?

Rüyada gördüğümüz tavuk göğsü içgüdüsel olarak bizi çağıran ve davet eden her şeyin simgesi olabilir. Mesela, bir erkek için aşırı teşhir edici bir kadın. Ya da çok büyük bir arzumuz ya da hayalimiz aslında bize rüyada gördüğümüz tavuk göğsü kadar yakındır. Fakat tavuk göğsü tatlısını yemiyor isek hala bizim değildir. Belki de rüyadaki tavuk göğsü bir miktar parayı sembolize ediyor. Çok ihtiyacınız var fakat hala arzu ettiğiniz parayı elde edemiyorsunuz. İşte bu durumda rüyanızda uzakta duran ve yiyemediğiniz bir tavuk göğsü görebilirsiniz.

 

Rüyaların yarattığı semboller hayal gücünüzün dış realitelerle bağlanma yoludur. Tatlı şeyler gördüğümüz rüyalar da bu bağlantılardan yalnızca biridir. Tavuk göğsü sembolü genellikle yaşamımıza giren basit fakat güzel bir şeyin sembolüdür, mesela ufak bir hediye ya da jest gibi. Bu rüyaları daha iyi yorumlayabilmek için tavuk göğsü ile aranızdaki ilişkiyi düşünmelisiniz. Tavuk göğsü sizin sevdiğiniz bir şey mi? Eğer bu soruya evet cevabı veriyorsanız o zaman yaşamınızda hoşunuza giden bir şeyler olacak.

 

Tavuk göğsü gördüğümüz rüyalar uzun vadeli mutluluklara değinmekten ziyade anlık küçük zevklerle ilgili mesajlar getirirler. Tıpkı tavuk göğsü tatlısını yiyerek kısa bir süreliğine ondan zevk almak gibi. Bu rüyayı gördükten sonra size biri güzel bir haber verecek ya da ufak bir jest yapacak ve o anda mutlu olup hemen bu mutlulukla vedalaşacaksınız. Çok uzun vadeli bir mutluluktan ziyade tavuk göğsü rüyalarının bize getirdiği mutluluk yalnızca ana hitap edecek, bize bir anlık adrenalin verecek müjdelerdir.

Rüyada tavuk göğsü tatlısı yemek

Rüyalar sembolizmi söz konusu olduğunda imgeler ve semboller bizi kendimizin ötesine taşır. Tavuk göğsü gördüğümüz rüyalarda da mutlaka tavuk göğsü ile olan ilişkimize bağlı olarak bilinçaltımızın bize gönderdiği bir mesaj bulunur. Bununla beraber tavuk göğsü tatlısını nasıl gördünüz? Onu yiyor muydunuz yoksa rüyadan negatif enerji mi aldınız? Eğer tavuk göğsü tatlısını yiyorsanız küçük bir mutluluktan siz de nasibinizi alacaksınız. Fakat bir tavuk göğsü tatlısına uzaktan bakıyorsanız şimdilik arzularınıza ulaşamayacaksınız.

 

Tavuk göğsü metaforunu çözmek rüyadan aldığımız enerjiye göre yapılmalıdır. Rüyada bir tavuk göğsü tatlısına baktığınızda tam olarak ne hissettiniz? Onu yemeyi mi istediniz? O halde rüyadaki tavuk göğsü arzularınızı ve isteklerinizi temsil eder. Bir tavuk göğsü bir erkek için elde etmeyi çok arzu ettiği bir kadını bile sembolize edebilir. Erkek tavuk göğsü tatlısı yerse arzu ettiği kadını elde eder. Hatta tavuk göğsü sembolü bazen çok farklı arzu ve isteklerimize değiniyor da olabilir. Mesela, bir kadın için satın almak istediği bir çanta. Kadın tavuk göğsü tatlısı yerse o çantayı satın alır ve bundan dolayı bir haz yaşar.

 

Yukarıdaki yorumların çoğu rüyada tavuk göğsü yediğimiz durumlar için geçerliydi. Peki rüyadaki bir tavuk göğsü tatlısına uzaktan baktığımız rüyalar için de bu yorum mu geçerlidir? Maalesef hayır. Rüyada yiyemediğiniz bir tavuk göğsü daima henüz ulaşamayacağınız bir hayal ya da arzunun simgesidir. Rüyanızda bir masada çok güzel bir tavuk göğsü duruyor ve siz o tavuk göğsü tatlısına uzaktan bakıyorsunuz. Tavuk göğsü tatlısı ile aranızdaki mesafe aslında zamandır. Henüz bir arzuya ulaşmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu size hatırlatır.

Gördüğümüz her rüyada tabiattaki dört elementten birinin enerjisi bulunmaktadır. Tavuk göğsü ya da diğer çekici yiyecekleri gördüğümüz rüyalarda toprak elementinin cömertliği ve bize verecek çok şey olduğu anlamı çıkar. Topraktan elde ettiğimiz ürünleri hazırlar, karıştırır, pişirir ve yeriz. Rüyada gördüğünüz her yiyecek aslında size toprak elementinden gelmiş bir nimeti sembolize eder. Bu nimetler belki de çok yakınınızda fakat onlara nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsunuz. Eğer rüyada tavuk göğsü tatlısı yiyorsanız bu iyiye işarettir ve toprak elementinden nimetlenmek anlamı taşır. Yiyemediğiniz tavuk göğsü ise toprak elementinin size sunacağı şeyler var fakat onlara ulaşmak için biraz daha çaba sarfetmeniz anlamına gelir.

 

Rüyalardaki semboller genellikle rüya sahibinin hayatını iyileştirmek amacına hizmet eder. Tavuk göğsü gördüğünüz rüyalarda da bu durum söz konusudur. Aslında rüyada tavuk göğsü görmekten çok tavuk göğsü tatlısını nasıl gördüğünüze odaklanmalısınız. Tavuk göğsü ile aranızda tam olarak ne geçti? Onu yemeyi çok arzu ettikten sonra yediniz mi? Ya da çok güzel görünüyor olmasına rağmen yemek istemediniz mi? Eğer güzel görünen bir tavuk göğsü tatlısını rüyanızda yemiyor ya da reddediyorsanız çevrenizdeki fırsatları reddediyor olabilirsiniz.

Rüyanızı yazın:

bottom of page