Rüyada tavuk yumurtası görmek

© Copyright
bisikletle kaza yapmak.png

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Şans

 • Umut

 • Sürpriz

 • Yaşam

 • Döngü

 • Doğum

 • Hediye

 • Hamilelik

 • Döllenme

 • Kaynaklar

 • Yaratıcılık

 • Başlangıç

 • Potansiyel

 • Doğurganlık

Rüyada tavuk yumurtası görmek ne anlama gelir?

Tavuk yumurtası gördüğümüz rüyalar yaşamımızda henüz gelişmemiş yönlerimize, henüz döllenmemiş oluşumlara ve potansiyellere dokunur. Bu rüyalar aynı zamanda doğum öncesi hayata ya da doğum potansiyellerine yönelik bilgi içerir. Fakat, rüyalar alemindeki doğum her zaman bir bebeğin doğumu değil bazen bir fikrin ya da projenin doğumudur. Bu yüzden, tavuk yumurtası rüyaları henüz aklımıza gelmemiş fakat bizim için güzel gelecek vadeden fikirlerin habercisi de olabilir.


Tavuk yumurtası gördüğümüz rüyalar büyüme, gelişme ve kabuğundan çıkma vadederler. Yaşamımızda henüz çok “yeni ve küçük” olan bir şeyler çok fazla büyüme potansiyeline sahip olabilirler. Belki küçük bir iş fikri ilerde sizi büyük bir iş adamı yapabilir. Ya da ufacık bir proje başlangıcı ilerde projenin büyümesiyle sonuçlanabilir. Tavuk yumurtası rüyaları oldukça iyi niyetli ve pozitif rüyalardır.

Rüyada tavuk yumurtaları

Tavuk yumurtası gördüğümüz rüyalar içinde bulunduğumuz ortam ya da potansiyelin şimdilik çok küçük olduğuna da atıfta bulunurlar.  Tıpkı bir civcivin yumurtadan çıktığında karşılaşacağı dünya gibi bu rüyalar insan zihninin sonsuz yaratıcılığı ve potansiyeline, keşfedilmemiş fikir ve projelere ve büyüme ve gelişmeye işaret ederler. Belki de kendinizi ya da düşüncelerinizi sınırlandırmakta ve bu sonsuz yaratıcılığı ve potansiyeli henüz görememektesiniz.


Tavuk yumurtası rüyaları aynı zamanda rahim ve doğurganlıkla bağlantılıdır. Bu rüyaların daima hanede bir hamilelik haberine işaret etme olasılığı bulunsa da semboller dilinde hamilelik her zaman bir bebeğin hamileliği değil bazen bir fikrin ya da projenin doğum öncesi hazırlık evresidir. Rüyanızda tavuk yumurtası ya da yumurtaları gördüyseniz yaşamınızda bir şeylerin döllendiğini ve yaşamınıza girmelerine az kaldığını bilmelisiniz.

Genel olarak yumurtalar yaşamı, yaşam döngülerini, başlangıçları, umudu, doğurganlığı, bolluğu ve çok daha fazlasını sembolize eder. Fakat yumurta gördüğümüz rüyalarda yumurtayı nasıl gördüğümüzü de yoruma eklemeliyiz. Siyah yumurtalar, çürük yumurta ya da size negatif enerji veren bir yumurta rüyası gördüğünüzde yaşamınızda atmış olduğunuz bazı temellerin olumsuz sonuçlarının yaklaştığını anlamalısınız. Belki de bir çıkmaz sokağa girdiniz ve tek yapmanız gereken en yakın yerden bir “U” dönüşü.


Mısır döneminden kalma eski rüya kehanetlerine göre tavuk yumurtası gördüğümüz rüyalar maneviyatla bağlıdır ve harika bir alamet olarak görülürler. Sizin için yakın zamanda çok büyük bir değişim olacağını müjdelerler. Bu rüyalar aynı zamanda iç potansiyelleri, yenilikleri ve süprizleri temsil ederler. Tavuk yumurtası rüyasını gördüyseniz bilmeniz gereken bir şeylerin size doğru yolda olduğudur.

Tüm rüyalar içinde tavuk yumurtarı ve diğer rüyalar özel manevi değere sahip rüyalardır. Manevi perspektifden tavuk yumurtası rüyası yaratılışın başlangıcı sayılır. Sembolizmde bir şeyin başladığı ve döllendiği yerin simgesidir. Bugün bildiğimiz en büyük şirketler, büyük fikirler hatta dünyanın en büyükleri hepsi insan zihninin yaratıcılık evresinden geçti. Bu şirketler önce birilerinin onları düşünmesi, tasarlaması ve fikir babalığını yapması sonucu var oldular ve daha sonra büyüdüler. Yumurta gördüğümüz rüyalar da aslında bizim için çok büyütülebilecek fakat henüz keşfedilmemiş tüm fikir ve projelerden bahsediyor olabilir.


Tavuk yumurtası rüyaları bazen soyut alemden (manevi alem) fiziksel aleme geçiş sınır çizgisini sembolize ederler. Yoktan var edilme potansiyeline sahip her şey rüyanıza bir tavuk yumurtası kılığında girmiş olabilir. Rüyanızda bir tavuk yumurtası gördüyseniz kendinize sorun: henüz yaratılmamış ya da oluşturulmamış neyi oluşturma kapasitesine sahibim? Belki de bu tanrının size sunduğu özel bir yetenek. Dünyaya gönderiliş amacınız ya da insanlığa mutlaka sunmanız gereken bir şey.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Bir tavuk yumurtası rüyası bize hayallerimizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğumuz araç-gereç, kaynaklar ve enerjiyi getirir. Aynı zamanda bir oluşumun başlatılması için uygun şartların artık oluştuğunu bildirir. Şu anda ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda. Arzularınızı göstermek için ruhsal (ateş), fiziksel (toprak), zihinsel (hava) ve duygusal (su) kaynaklara sahipsiniz. Ve tüm bu enerjileri manevi ve dünyevi alemlerin enerjisiyle birleştirdiğinizde bir güç merkezi olacaksınız! Her şeye sahipsiniz fakat anahtar şu: tüm bunları bir araya getirmek! Daha önce aklınızın bir köşesinde yalnızca “bir fikir” olarak duran bir şeyi gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı.Yaşam yolunuz boyunca topladığınız beceri, bilgi ve yetenekler sizi şu anda bulunduğunuz noktaya getirdi ve fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmeye hazırsınız.

En çok görülen rüyalar

yolculuk

Wedding Dress

ölmüş anne

Wedding Dress

mezarlık

Wedding Dress

otobüs

Wedding Dress

öldürmek

Wedding Dress

eski sevgili

Wedding Dress

örümcek

Wedding Dress

hamile

Wedding Dress

yurtdışı

Wedding Dress

Rüyanızı yazın: