RÜYADA TEKERLEK GÖRMEK

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Araç

 • İstek

 • Arzu

 • Süreç

 • Enerji

 • Gidişat

 • Ayaklar

 • Hareket

 • Yolculuk

 • İlerleme

 • Değişim

 • Hızlanma

 • Motivasyon

 • Devri-daim

 • İşler tıkırında

 • Yaşam enerjisi

 • İşlerin açılması

 • Bitişe yaklaşmak

 • Şans ve nasibin açılması

 • Hareketsiz dönemin sona ermesi

Rüyada tekerlek ya da tekerlekler görmek:

Rüyada tekerlek ya da tekerlekler yaşam enerjisi ve motivasyonun temsilcisidir. Aynı zamanda rüya sahibinin hayallerine ve amaçlarına ulaşmak için kullanacağı tüm araç ve gereçler, seyahat araçları, sahip olduğu taşıt araçları, bazen insan vücudunda ayaklar ve kişinin yapacağı tüm yolculukların simgesidir. Kısacası, rüyadaki tekerlekler bizi bir yerden bir yere götürecek her şeyin temsilcisi olabilirler.

 

Rüyada tekerlekler kişinin hayatındaki hareket mekanizmasın temsilcisidir. Fakat  bu rüyayı yorumlarken tekerleklerden çok tekerleklerin durumu ve işleyişine bakmak gerekir. Patlak lastikler kişinin hayatında duraksama ve engellere işaret ederken düzgün ve yeni lastikler ise ilham, yeniden kazanılan motivasyon ve ilerleme arzusunun temsilcisidir. Rüyasında gıcır gıcır tekerlekler gören kişi adeta koşmak istercesine bir şeye doğru hareket etme arzusuyla yanıp tutuşmaktadır. İyi durumdaki tekerlekler enerji ve motivasyon fazlalığına işaret eder.

 

Rüyada tekerler aynı zamanda insan vücudunda ayakları ya da bir organizasyonda alt tabaka işçileri ve şirketi sırtında taşıyan en zor işleri yapan insan grubuyla ilgili bilgi içerirler. Bu yüzden tekerleklerin kötü durumda olması bazen ayaklarla ilgili sağlık sorunlarına ya da şirket alt tabaka işçilerinin yapacağı grevden ya da bazı sorunların çıkmasından dolayı gidişatın durmasına işaret edebilir. Kısacası rüyasında sorunlu ya da patlak tekerlekler gören kişi bir süreliğine hareket edemez, yerinde durmak zorundadır.

 

Rüyada tekerlekler aynı zamanda değişim sinyalleridir. Kişi için bir yerden bir yere gidiş zamanı geldiğinin, bazen iş değiştirmenin ya da bir evden başka bir eve taşınmanın sembolü olabilirler. Bu yüzden sorunsuz tekerlekler bu geçiş süresinin kolay olacağına sorunlu ya da patlak lastikler ise bu geçişin erteleneceğine ya da şimdilik mümkün olmayacağına işaret eder. Rüyasında arabasının tekerleklerinin olmadığını ya da patlak olduğunu gören kişi için hayat adeta durur ya da büyük bir aksaklık çıkma ihtimali vardır.

Rüyada tekerlek bazen bizi bir yerden bir yere götürecek ya da bir işimizin olmasında vesile olacak iyi niyetli kişilerin bir anda hayatımızda belirmesiyle ilgilidir. Bu rüyayı gören kişi için bir kapının açılması ve bu olaydan sonra hayatının değişmesi, bir işe girmesi ya da başka bir memlekete seyahat etmesi mümkündür. Rüyada patlak lastikler bizi yarı yolda bırakacak güvenilmez insanlarla tanışmaya delalettir.

 

Rüyada tekerlek görmek ayrıca ilahi bir planın tıkır tıkır işlemesiyle ilgilidir. Bu rüya aynı zamanda zamanı temsil eder ve tekerlekler döndükçe zaman rüya sahibinin lehine işler. Rüya sahibi farkında olmasa da taşlar bir bir yerine oturacak ve kader onu bir yere götürecektir. Bir oluşumun şekillenme ve olgunlaşma süreci tekerleğin rüyada görülmesiyle başlar ve rüya sahibi ya bu çarkın bir parçası ya da yöneticisidir. Rüyadaki tekerlek bazen kişinin bilinçaltında kurduğu bir ilerleme planının temsilcisidir.

 

Rüyada tekerlek, çark ve çember gibi 360 derecelik bir yuvarlağı esas alan objeler aynı zamanda devri daim rüyalarıdır. Bu rüyalar bize bir turu tamamlama ve bir sonraki tura başlamayla ilgili bilgiler verirler. Tıpkı 360 derecelik Zodyak çemberinin tüm burçları gezmesi ya da bir duvar saatindeki akrep ve yelkovanın 1 turluk hareketini tamamlaması gibi rüya sahibinin görmüş olduğu çark objesi de aslında kendi hayatında bir turu bitirip yeni bir tura başlamasıyla ilgilidir.

Rüyada patlak, kesik ya da çıkarılmış araba lastikleri:

Rüyada araba lastiklerinin patlaması, kesik olması ya da çıkarılmış olması rüya sahibi için bu sıralarda değişimin, yolculuğun ya da bir yerden başka bir yere geçişin mümkün olmadığına dair uyarıdır. Bu rüya bize aslında bu değişimden önce halledilmesi gereken bir sorun olduğunu hatırlatır.  Rüya sahibi hayatta ilerlemek istiyorsa önce bazı engelleri aşmalı ve hayatında onarılması gereken alanları onarmalıdır.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

tarot3.png

Rüyada araba tekerleklerinin olmaması:

Rüyada araba tekerleklerinin olmaması, çalınmış olması ya da yerinden çıkarılmış olması rüya sahibi için ilerlemenin şimdilik mümkün olmadığı anlamına gelir. Bu rüya sahibi için boz yapın eksik bir parçası vardır ve ilerleme sadece bu parçanın bulunmasından sonra cereyan eder. Rüyada araba lastiklerinin çıkarılması, kesilmesi ya da çalınması rüya sahibinin ayaklarıyla ya da hayattaki ilerlemesiyle ilgili bazı sorunlar yaşamasına da delalet edebilir. Bu rüya bazıları için isteksizlik ve motivasyon eksikliği demektir. Hayatta ilerlemek ancak kişi istediği zaman ve ilerlemeye hevesli olduğu zaman mümkündür. Belki de rüya sahibi bir yere gitmeyi ya da bir yolculuğu yapmayı istememekte ve hareketsiz kalmaktadır.

Rüyada araba lastiklerini değiştirmek:

Rüyada araba tekerlekleri değiştirmek yolculuğa hazırlanmak, yolculuk öncesi son hazırlıkları yapmak, değişim arifesinde son sorunları ortadan kaldırmak ve hareket etmeden önce son engelleri aşmakla ilgilidir. Bu rüyanın sahibi ya fiziksel olarak bir yerden bir yere gitmeye hazırlanıyordur ya da içsel bir değişimin arifesindedir. Bazen bu rüya iş değiştirmeden önce de görülebilir ve kişi yeni gideceği iş için son hazırlıklarını yapar.

Rüyanızı yazın:

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.