top of page

Rüyada tulumba tatlısı görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Ödül

 • İlham

 • Fırsat

 • Enerji

 • Nasip

 • Başarı

 • Müjde

 • Mutluluk

 • Yasak zevkler

 • Paylaşmak

 • Kazanımlar

 • Memnuniyet

 • İhtiyaç fazlası

 • Güzel haberler

Rüyada tulumba tatlısı görmek ne anlama gelir?

Rüyada gördüğümüz tulumba tatlısı içgüdüsel olarak bizi çağıran ve davet eden her şeyin simgesi olabilir. Mesela, bir erkek için aşırı teşhir edici bir kadın. Ya da çok büyük bir arzumuz ya da hayalimiz aslında bize rüyada gördüğümüz tulumba tatlısı kadar yakındır. Fakat tulumba tatlısını yemiyor isek hala bizim değildir. Belki de rüyadaki tulumba tatlısı bir miktar parayı sembolize ediyor. Çok ihtiyacınız var fakat hala arzu ettiğiniz parayı elde edemiyorsunuz. İşte bu durumda rüyanızda uzakta duran ve yiyemediğiniz bir tulumba tatlısı görebilirsiniz.

 

Tulumba tatlısı gördüğümüz rüyalar uzun vadeli mutluluklara değinmekten ziyade anlık küçük zevklerle ilgili mesajlar getirirler. Tıpkı tulumba tatlısı yiyerek kısa bir süreliğine ondan zevk almak gibi. Bu rüyayı gördükten sonra size biri güzel bir haber verecek ya da ufak bir jest yapacak ve o anda mutlu olup hemen bu mutlulukla vedalaşacaksınız. Çok uzun vadeli bir mutluluktan ziyade tulumba tatlısı rüyalarının bize getirdiği mutluluk yalnızca ana hitap edecek, bize bir anlık adrenalin verecek müjdelerdir.

 

Gördüğümüz her rüyada tabiattaki dört elementten birinin enerjisi bulunmaktadır. Tulumba tatlısı ya da diğer çekici yiyecekleri gördüğümüz rüyalarda toprak elementinin cömertliği ve bize verecek çok şey olduğu anlamı çıkar. Topraktan elde ettiğimiz ürünleri hazırlar, karıştırır, pişirir ve yeriz. Rüyada gördüğünüz her yiyecek aslında size toprak elementinden gelmiş bir nimeti sembolize eder. Bu nimetler belki de çok yakınınızda fakat onlara nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsunuz. Eğer rüyada tulumba tatlısını yiyorsanız bu iyiye işarettir ve toprak elementinden nimetlenmek anlamı taşır. Yiyemediğiniz tulumba tatlısı ise toprak elementinin size sunacağı şeyler var fakat onlara ulaşmak için biraz daha çaba sarfetmeniz anlamına gelir.

Rüyada tulumba tatlısı yediğini görmek

Rüyaların yarattığı semboller hayal gücünüzün dış realitelerle bağlanma yoludur. Tatlı şeyler gördüğümüz rüyalar da bu bağlantılardan yalnızca biridir. Tulumba tatlısı sembolü genellikle yaşamımıza giren basit fakat güzel bir şeyin sembolüdür, mesela ufak bir hediye ya da jest gibi. Bu rüyaları daha iyi yorumlayabilmek için tulumba tatlısı ile aranızdaki ilişkiyi düşünmelisiniz. Tulumba tatlısı sizin sevdiğiniz bir şey mi? Eğer bu soruya evet cevabı veriyorsanız o zaman yaşamınızda hoşunuza giden bir şeyler olacak.

 

Rüyalar sembolizmi söz konusu olduğunda imgeler ve semboller bizi kendimizin ötesine taşır. Tulumba tatlısı gördüğümüz rüyalarda da mutlaka tulumba tatlısı ile olan ilişkimize bağlı olarak bilinçaltımızın bize gönderdiği bir mesaj bulunur. Bununla beraber tulumba tatlısını nasıl gördünüz? Onu yiyor muydunuz yoksa rüyadan negatif enerji mi aldınız? Eğer tulumba tatlısını yiyorsanız küçük bir mutluluktan siz de nasibinizi alacaksınız. Fakat bir tulumba tatlısına uzaktan bakıyorsanız şimdilik arzularınıza ulaşamayacaksınız.

 

Tulumba tatlısı metaforunu çözmek rüyadan aldığımız enerjiye göre yapılmalıdır. Rüyada bir tulumba tatlısına baktığınızda tam olarak ne hissettiniz? Onu yemeyi mi istediniz? O halde rüyadaki tulumba tatlısı arzularınızı ve isteklerinizi temsil eder. Bir tulumba tatlısı bir erkek için elde etmeyi çok arzu ettiği bir kadını bile sembolize edebilir. Erkek tulumba tatlısını yerse arzu ettiği kadını elde eder. Hatta tulumba tatlısı sembolü bazen çok farklı arzu ve isteklerimize değiniyor da olabilir. Mesela, bir kadın için satın almak istediği bir çanta. Kadın tulumba tatlısını yerse o çantayı satın alır ve bundan dolayı bir haz yaşar.

Yukarıdaki yorumların çoğu rüyada tulumba tatlısı yediğimiz durumlar için geçerliydi. Peki rüyadaki bir tulumba tatlısına uzaktan baktığımız rüyalar için de bu yorum mu geçerlidir? Maalesef hayır. Rüyada yiyemediğiniz bir tulumba tatlısı daima henüz ulaşamayacağınız bir hayal ya da arzunun simgesidir. Rüyanızda bir masada çok güzel bir tulumba tatlısı duruyor ve siz o tulumba tatlısına uzaktan bakıyorsunuz. Tulumba tatlısıyla aranızdaki mesafe aslında zamandır. Henüz bir arzuya ulaşmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu size hatırlatır.

 

Rüyalardaki semboller genellikle rüya sahibinin hayatını iyileştirmek amacına hizmet eder. Tulumba tatlısı gördüğünüz rüyalarda da bu durum söz konusudur. Aslında rüyada tulumba tatlısı görmekten çok tulumba tatlısını nasıl gördüğünüze odaklanmalısınız. Tulumba tatlısı ile aranızda tam olarak ne geçti? Onu yemeyi çok arzu ettikten sonra yediniz mi? Ya da çok güzel görünüyor olmasına rağmen yemek istemediniz mi? Eğer güzel görünen bir tulumba tatlısını rüyanızda yemiyor ya da reddediyorsanız çevrenizdeki fırsatları reddediyor olabilirsiniz.

Rüyanızı yazın:

bottom of page