top of page

Rüyada üçüz bebekler görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • İlham

 • Enerji

 • Bebek

 • Tohum

 • Değişim

 • Ortaklık

 • Birleşme

 • Başlangıç

 • Potansiyel

 • Yenilenmek

 • Yeni bir fikir

 • Yeni bir proje

 • Yaratıcı enerji

 • Farklı düşünmek

 • 3 kişiyi ilgilendiren bir gelişme

 • Yeniden doğmuş gibi hissetmek

Rüyada üçüz bebekler görmek ne anlama gelir?

Rüyalar aleminde sembolik bir dil kullanılır ve rüyalarımız bazen bize yaşadığımız olayları ya da durumları anlatmak amacıyla arketipler yaratır. Üçüz bebek gördüğümüz rüyalar da buna dahildir. Fakat, bir sembolün rüyada birkaç kez tekrar edilmesi durumunda (3 bebek) bu rüyaların aynı zamanda numerolojik mesajına da bakmalıyız. Üç bebeği bir arada gördüğümüz bir rüya bize aynı zamanda üç sayısıyla ilgili bir mesaj vermektedir.


Bilinçsiz zihnimiz bize yeni döngüsel başlangıçları göstermek için bebek arketipini sıkça kullanır. Bebekler aynı zamanda yaşamda henüz gelişmemiş bir yanımızı ya da yaşamımızda henüz başlayan bir şeyi ifade eden arketipler olarak karşımıza çıkarlar. Bir bebeğin üçüz olmasının rüyada vurgulanması kesinlikle üç sayısını da içinde barındıran bilgi içerir: 3 kişiyi ilgilendiren bir durum, üç farklı alanda yaşanacak gelişmeler gibi. Üç bebeği bir arada gördüğümüz rüyalar genellikle yeni gelişmeleri ve üç kişinin birleşmesini işaret etse de bazen rüyanın durumuna göre yorum bunun tam tersi de olabilir. Örneğin, birbirinden farklı üç bebek bireysel farklılıklara, fikir ayrılıklarına ya da üç ortaklı bir şirkette ortakların ayrılmasına işaret ediyor olabilir.

Rüyada üçüz bebek doğurmak

Bebek doğurduğumuz rüyalar aynı zamanda yaşamımızda gelişmemiş fakat gelişmeye uygun yönlerimizle ilgili mesaj getirirler. Bu rüyadaki numerolojiyi asla hafife almamalıyız. Rüyada üç bebek varsa bu gelişme ya üç kişiyi ilgilendiriyor ya da üç farklı alanda aynı anda bir gelişme yaşanacak. Tıpkı üç bebeğin aynı zaman dilimi içerisinde büyümeye başlaması gibi yaşamınızda da eş zamanlı olarak üç alanda bazı gelişmeler olması ihtimali var. Hatta, bu tür rüyaların numerolojik bilgisi bazen finans alanında bile yaşanabilir. Örneğin, 3 ile başlayan bir miktar paranın elinize geçmesi gibi.


Üçüz bebek gördüğümüz rüyalar bazen fikir ya da projelerimizle ilgili bilgi getiricilerdir. Fikir ve projelerimiz de tıpkı diğer canlılar gibi önce bir döllenme aşamasından geçerler ve dünyaya doğarlar, tabi onları gerçekleştirmek için gerekli adımları atarsak. Üçüz bebekler gördüğümüz bir rüya da bize bu konuda bilgi getiricidir. Bir şey sadece fikir olmaktan daha fazlası, gerçeğe dönüşmüş ve bu büyük ihtimalle üç kişi ile alakalı  ya da projenin aynı anda büyüyen üç bölümü var.

Rüyada üçüz bebekleri olduğunu görmek

Rüyada üçüz bebekler bazen zıtlıklara ya da bireysel farklılıklara atıfta bulunuyor olabilir. Bu ihtimal rüyadaki bebeklerin birbirine benzememesi durumunda daha da güçlenir. Örneğin, biri zenci, diğeri sarışın bir diğeri de Çinli olan üçüz bebekleri görmek bireysel farklılıklara, uyuşmazlığa ya da üç ortaklı bir şirkette ortakların ayrılmasına işaret ediyor olabilir. Fakat, bu tür rüyalarda bebekler mutluluk ve huzur içindeyse yaşamımızdaki harmoni ve bireysel farklılıkların güçlendirici bir etki olarak kullanılması ihtimali güçlenir. Örneğin, farklı yeteneklere sahip kişilerin bir araya gelip muhteşem bir proje oluşturması gibi.


Bazen üçüz bebek rüyaları bolluk, bereket ve ihtiyaç fazlasına sahip olmakla ilgilidir. 3 sayısının numerolojik değeri ve anlamı da dikkate alınırsa bu rüya daima bolluk bereket rüyasıdır. Bir isterken üç almak ya da arzu edilenden çok daha fazlasına kavuşmak olasılığı bu rüyayı gören için var. Fakat, üç sayısının bir de negatif yanı vardır. Eğer rüyadaki üçüzler mutsuz, çirkin ya da sağlıksız ise aynı anda üç dertle birden uğraşmak ya da üç kişiden gelecek şikayete işaret edebilir. Üç çocuğu olan bir anne ya da baba böyle bir rüya görürse evlatlarıyla ilgili geçici bir sıkıntı yaşayabilir.

Rüyada üçüz bebekler görmenin anlamı

Bebekler rüyalarda aynı zamanda farklı bir görüşe ya da bakış açısına sahip olacağımızı anlatmak amacıyla görülebilirler. Üçüz bebek gördüğümüz bir rüya ise bazen iki ortakla birlikte yeni bir işe kalkışmanın ya da değişimin iki kişiyi etkilemesinin işareti olabilir. Bebek gördüğümüz rüyalar aynı zamanda yeniden doğmuş gibi hissetmek ve kabuğundan çıkmakla ilgili olabilir. Bu yüzden üçüz bebek gördüğümüz rüyalar büyük ihtimalle üç kişiyi ilgilendiren değişim alametidir.


Üçüz bebek gördüğümüz rüyalarda diğer ayrıntılara da dikkat edersek bu rüyaları daha isabetli yorumlayabiliriz. Örneğin, bebeklerin ne durumda oldukları, kültürü, rengi, mutlu ya da mutsuz olması, hasta olması, güzel ya da çirkin olması bilinçsiz zihnimiz tarafından oluşturulmuş gizli mesajları içeriyor olabilir. Mutlu bebekler her zaman güzel başlangıçlara, mutsuz, sağlıksız ya da çirkin bebekler ise yaşamımıza giren yeni dertlere işaret ederler.

Rüyanızı yazın:

bottom of page