Rüyada vahşi hayvan görmek

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Sınav

 • Düşman

 • Korkular

 • Tehlike

 • Savaş

 • Zorluk

 • Rekabet

 • Çatışma

 • Çekişme

 • Yarışma

 • Mücadele

 • Zorlu bir rakip

 • Tehlikeli bir süreç

 • Kaybetme korkusu

 • Yenmek ya da yenilmek

Rüyada vahşi hayvan görmek:

Rüyada vahşi hayvan görmek korkularla ya da düşmanla yüzleşmeye delalettir. Bazıları için rüyada vahşi hayvan engel, zorluk ya da kaderde mutlaka aşılması gereken zorlu bir süreçtir. Bir kişi rüyasında aniden karşısına bir vahşi hayvan çıktığını görürse iş hayatında ya da bir yerde bir düşmanıyla ya da hoşlanmadığı bir kimseyle karşılaşır. Rüyada vahşi hayvan tarafından yaralanan kişi düşmandan zarar görür.

Rüyada vahşi hayvan aynı zamanda zorlu bir sürece girmek ya da zor bir işin üstesinden gelmekle alakalıdır. Rüya sahibi boyundan büyük bir işe kalkışmak zorunda kalabilir ya da kendisin kapasitesini zorlayacak kadar zorlu bir görev verilecektir. Bazen vahşi hayvan kendinden daha güçlü ya da donanımlı bir düşman veya rakibi alt etmek zorunda kalacağımız süreçlere işaret eder. Bu süreci geçmenin tek yolu fiziksel güç ve zorbalık değil aklı kullanmak olacaktır.    

Rüyasında vahşi hayvan gören daha çok onu nasıl gördüğüne odaklanmalıdır. Zararsız gibi duran ya da rüya sahibine zarar vermeye hiçbir niyeti olmayan bir vahşi hayvan hassas bir duruma işaret eder. Belki bugün görünürde her şey normaldir ya da ortada bir tehlike yoktur fakat ufak bir hata çok ciddi sonuçlara ya da kayıplara yol açabilir. Rüyada sevimli bir vahşi hayvan görmek düşmanla barışmak ya da uzlaşmaktır.

Rüyada evinde vahşi hayvan ya da vahşi hayvanlar görmek:

Rüyada evinde vahşi hayvan ya da vahşi hayvanlar olduğunu gören kimse hanesini ve hane halkını zora sokan bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalır. Bu hayvanları öldürmeye ya da evden çıkartmaya çalışmak tüm haneyi ilgilendiren bazı sorunlarla uğraşmaya delalettir. Bir erkek rüyasında bir vahşi hayvanın dolandığını görüyorsa eşi yüzünden bir erkekle kavga etmek zorunda kalabilir. Evine giren hayvanı öldürmek bir tehlikeyi bertaraf etmektir.

Rüyada vahşi hayvanla dövüşmek:

Rüyada vahşi hayvanla dövüşmek düşmanla bir mücadeleye girmek, koltuk savaşı ya da laf dalaşıdır. Bir erkek rüyasında bir vahşi hayvanla dövüştüğünü görürse bir kadın için başka bir erkekle mücadeleye girebilir. Bir vahşi hayvanın kendisini yediğini ya da öldürdüğünü gören kişinin düşmanı kendinden daha güçlü ya da daha donanımlıdır bu yüzden düşmana yenilir. Bu rüyayı gören iş hayatında bir kariyeri aşk hayatında da partnerini başkasına kaptırır. Bir kadın rüyasında bir vahşi hayvanla dövüşüp yenildiğini görürse partneri onu kendisinden daha güzel bir kadın için terk eder.

Rüyada vahşi hayvanla dövüşen kişi aynı zamanda kendisini sevmeyen biri ya da bir düşmanı tarafından bir fenalığa uğrar. Dövüşürken yaralanan ve vücudunda kan gören kişi bir kişi yüzünden maddi zarara uğrar ve cebinden para çıkar. Rüyasında askerde evladı olan bir anne ya da baba evladının vahşi hayvan tarafından yaralandığını görürse askerdeki evladının başına bir zorluk gelir.

Rüyada vahşi hayvan saldırısına uğramak:

Rüyada vahşi hayvan saldırısı düşmandan gelecek fenalıktır. Bir erkek için vahşi hayvanla dövüşmek başka bir erkekle mücadeleye girmektir. Bir kişi vahşi hayvanın kendine durduk yere saldırdığını görürse bir iftiraya uğrar ya da düşman tarafından kendisine zarar verilmeye çalışılır. Vahşi hayvan saldırısından kurtulan elindekini kaybetmez. Vahşi hayvan saldırısına uğrayarak yakalanan düşmana bir koz verir.

tarot3.png

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Rüyada vahşi hayvan öldürmek:

Rüyada vahşi hayvan öldürmek bir tehlikeyi bertaraf etmek ya da düşmana galip gelmektir. Vahşi hayvanı öldüren bir sorunu halleder. Bu rüyayı gören kişi aynı zamanda karşılaştığı bir mücadelede kazanır ya da çok büyük bir sorunu çözer. Bir öğrenci rüyasında vahşi hayvanı öldürdüğünü görürse kendisi için çok önemli olan bir sınavı kazanır. Bir erkek rüyasında vahşi hayvan öldürürse iş ya da aşk hayatında başka bir erkeğe galip olur, bir işi ya da partneri başka bir erkeğin elinden alır.  

Rüyada vahşi bir hayvan tarafından yenmek ya da öldürülmek:

Rüyada vahşi hayvan tarafından öldürülmek iş ya da aşk hayatında yenilgidir. Bu rüyayı gören kişi düşmanı ya da rakibi tarafından hezimete uğrar ve elinden bir şeyi alınır. Bir erkek rüyasında bir vahşi hayvanın kendisini yediğini ya da öldürdüğünü görürse iş ya da aşk hayatında başka bir erkeğe karşı yenilgiye uğrar ve bir kadını ya da bir işi başa bir erkeğe kaptırır ve üzüntü yaşar.

Rüyada vahşi bir hayvandan kaçmak:

Rüyada vahşi bir hayvandan kaçan korkularından ya da sorunlarından kaçar. Bu rüyayı gören kişi bazı sorunları halletmek yerine onları sürekli erteleme yolunu seçmektedir. Sürekli rüyasında bir vahşi bir hayvandan kaçan biri için artık korkularla yüzleşmek zamanı gelmiştir. Bu kişi korkularıyla yüzleşir ise sorunlarını çözecektir ve bu rüyaları bir daha görmeyecektir. Rüyada kaçtığı vahşi hayvan tarafından yakalanan kişinin düşmanı kendisine çok yaklaşır. Bu rüyayı bir kadın görür ise cinsel tacize uğrama ihtimaline karşı dikkatli olmalıdır.

Rüyanızı yazın:

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.