top of page

Rüyada Venüs gezegenini görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Yenilik

 • Bağımsızlık

 • Adaptasyon

 • Uzaklaşmak

 • İş değiştirmek

 • Yeni bir ortam

 • Gurbete gitmek

 • Büyük düşünmek

 • Özünden kopmak

 • Mekan değiştirmek

 • Yurt dışına çıkmak

 • Çok uzaklara gitmek

 • Keşfedilmemişi keşfetmek

 • Bize ait olmayan mekanlara ziyaret

Rüyada Venüs gezegenini görmek ne anlama gelir?

Rüyada Venüs görmek bir şeyden uzaklaşmak, farklılaşmak, farklı düşünmeye başlamak ya da yeni bir sistemi deneme alametidir. Bu tür rüyalarda “alışılanın dışında olmak” teması vardır. Bu tip rüyalar genellikle içinde bulunduğumuz sistemi bir süreliğine terk etmek zorunda kaldığımız zamanlarda, farklı iş alanlarına fizibilite çalışmaları yapacağımız zamanlarda, yurt dışına gitmeden önce ya da konfor alanının dışına çıkmaya hazırlandığımız sıralarda görülür. Kısacası, rüya sahibi bir süreliğine alışkın olduklarından uzaklaşacağını hissetmektedir.

 

Rüyada Venüs görmek aynı zamanda sınırların dışına çıkmak, özgürlük, bağımsızlık ve daha önce denenmemiş denememişin simgesidir. Venüs görmek “uzaklarda bir şey aramak” ya da özünden uzaklaşma teması içerir. Rüyasında Venüs gezegeninde nefes aldığını, dolaştığını gören ve bundan rahatsızlık duymadığını gören kişi için değişim ve kendini aşma sinyalleri verilmektedir. Bu rüyanın sahibi daha önce denenmemiş olanı dener ve başarılı olur. Fakat rüyasında Venüs gezegeninde sıkıldığını, bunaldığını ya da kendini rahat hissetmediğini gören kişi yabancı bir ortamda bazı durumlardan rahatsız olur.

Rüyada Venüs gezegenine yolculuk yapmak

Rüyada Venüs gezegenine yolculuk yapmak sınırları aşmak, özgürleşmek, evden ya da yaşadığı ülkeden ayrılmak, alışılmışın dışına çıkmak gibi anlamlar içerir. Rüya sahibi içinde bulunduğu sisteminden ya da kendini sınırlandıran tüm inanç ya da engellerden arınır. Bu rüya farklı düşünmeye başlamak, daha fazlasını istemek ya da yurt dışına açılmak gibi durumlara işaret edebilir. Rüyamızda gördüğümüz Venüs gezegeni aslında bizim için “henüz keşfedilmemiş alanlar” simgesidir. Bu rüyanın sahibi yaptığı işi çok daha büyütmeye ve uzaklara götürmeye çalışabilir.

 

Rüyada Venüse yolculuk yapmak aynı zamanda yaşam yolculuğumuzdaki radikal değişimler, iş ya da mekan değişiklikleri veya mevcut kariyerimizi değiştirmemizle ilgili bilgiler sunarlar. Bu tip rüyaların yorumlanmasında rüya sahibi Venüs gezegeninden nasıl bir etki aldığına bakmalıdır. Rahat nefes aldığı ve kendini mutlu gören kişi için değişim hayırlıdır ve sonu mutlu olacaktır. Bir kişi rüyasında zor nefes aldığı ya da kendini mutsuz olduğu bir ortamda görür ise değişim o kişi için hayırsız olacaktır.

Rüyada Venüs gezegenine gitmek:

Rüyada Venüs gezegenine gittiğini gören kişi kendini rüyada nasıl hissettiğine odaklanmalıdır. Venüs gezegeninde huzursuz olmak konfor alanının dışına çıkmak ve acemisi olunan bir durumda ne yapacağını bilememek anlamına gelir. Venüs gezegeninden büyülenmek, etkilenmek ya da orayı dünyadan daha çok sevmiş olmak ise başka bir ülkeye seyahati çok istemek ya da yeni bir iş alanını yapmış olduğu işten daha çok sevmekle ilgilidir.

Rüyada Venüs gezegenine uzaktan bakmak:

Rüyada Venüs gezegenine gitmek yerine onu sadece uzaktan çıplak gözle görmek bazı arzulara ve hayallere yakınlaştığımızı gösterir. Fakat rüya sahibi Venüs gezegenini gördüğünde ne hissettiğine bakmalıdır. Venüs gezegenine hayran kalan kişi aslında bir amaca ulaşmayı çok istemektedir. Venüs gezegeninden korkan ya da ürken rüya sahibi bazı tehlikelerin kendisine yakınlaştığını hissetmektedir. Rüyasında Venüs gezegenine uzaktan baktığını gören kişi aynı zamanda hayallerine uzaktan bakan kişidir.


Rüyada Venüs gezegeninde kaybolmak, özünden kopmak, kendinden uzaklaşmak, gurbete gitmek fakat tüm bunların bir hayrını görememekle ilgilidir. Bu rüyayı yaşam yolculuğunda yönünü kaybetmiş ya da gurbette ne yapacağını bilmeyen biri görüyor ise bir an önce özüne ya da yurduna dönmelidir. Farklı bir iş alanına girmek isteyen kişi rüyasında Venüste kaybolduğunu görüyor ise o iş alanında umduğunu bulamaz ve daha önce yapmakta olduğu işle tekrar ilgilenmelidir.


Bazıları için rüyada Venüs gezegenine yapılan yolculuk rüyaları adaptasyon süreçleri ya da yabancısı olunan yeni bir ortama ayak uydurma çabasıyla ilgilidir. Rüyada Venüs gezegeninde gördüğümüz Venüslüler genellikle yeni iş arkadaşlarımızla olan ilişkilerimizle, Venüs gezegenindeki atmosfer ya da ortamın görüntüsü de yeni iş ortamıyla ilgili bilgi sunar. Rüyada Venüslülerin kendine iyi davrandığını gören kişi büyük ihtimalle yeni girdiği işte iş arkadaşlarıyla çabuk uyum sağlar. Rüyada Venüslülerden kötülük gören işe girer girmez zorlu bir rakiple karşılaşır hatta bu rekabette yenik düşme ihtimali vardır. Bazen rüyada gördüğümüz Venüslüler girdiğimiz yeni ortamda karşılaşacağımız engelleri temsil eder.

Rüyanızı yazın:

bottom of page