top of page

Rüyada yaban domuzu görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Sınav

 • Düşman

 • Korkular

 • Tehlike

 • Savaş

 • Zorluk

 • Rekabet

 • Çatışma

 • Çekişme

 • Yarışma

 • Mücadele

 • Zorlu bir rakip

 • Tehlikeli bir süreç

 • Kaybetme korkusu

 • Yenmek ya da yenilmek

Rüyada yaban domuzu görmek ne anlama gelir?

Rüyada yaban domuzu görmek korkularla ya da düşmanla yüzleşmeye delalettir. Bazen yaban domuzu sinirlendiğinde tehlikeli olabilecek birini temsil eder. Bazıları için rüyada yaban domuzu engel, zorluk ya da kaderde mutlaka aşılması gereken zorlu bir süreçtir. Bir kişi rüyasında aniden karşısına bir yaban domuzu çıktığını görürse iş hayatında ya da bir yerde bir düşmanıyla ya da hoşlanmadığı bir kimseyle karşılaşır. Rüyada yaban domuzu tarafından yaralanan kişi düşmandan zarar görür.

Rüyada yaban domuzu aynı zamanda zorlu bir sürece girmek ya da zor bir işin üstesinden gelmekle alakalıdır. Rüya sahibi boyundan büyük bir işe kalkışmak zorunda kalabilir ya da kendisin kapasitesini zorlayacak kadar zorlu bir görev verilecektir. Bazen yaban domuzu kendinden daha güçlü ya da donanımlı bir düşman veya rakibi alt etmek zorunda kalacağımız süreçlere işaret eder. Bu süreci geçmenin tek yolu fiziksel güç ve zorbalık değil aklı kullanmak olacaktır. 

   

Rüyasında yaban domuzu gören daha çok onu nasıl gördüğüne odaklanmalıdır. Zararsız gibi duran ya da rüya sahibine zarar vermeye hiçbir niyeti olmayan bir Yaban domuzu hassas bir duruma işaret eder. Belki bugün görünürde her şey normaldir ya da ortada bir tehlike yoktur fakat ufak bir hata çok ciddi sonuçlara ya da kayıplara yol açabilir. Rüyada sevimli bir yaban domuzu görmek düşmanla barışmak ya da uzlaşmaktır.

Rüyada evinde yaban domuzu ya da yaban domuzları görmek

Rüyada evinde yaban domuzu ya da yaban domuzları olduğunu gören kimse hanesini ve hane halkını zora sokan bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalır. Bu hayvanları öldürmeye ya da evden çıkartmaya çalışmak tüm haneyi ilgilendiren bazı sorunlarla uğraşmaya delalettir. Bir erkek rüyasında bir yaban domuzunun dolandığını görüyorsa eşi yüzünden bir erkekle kavga etmek zorunda kalabilir. Evine giren hayvanı öldürmek bir tehlikeyi bertaraf etmektir.

Rüyada yaban domuzuyla dövüşmek:

Rüyada yaban domuzuyla dövüşmek düşmanla bir mücadeleye girmek, koltuk savaşı ya da laf dalaşıdır. Bir erkek rüyasında bir yaban domuzuyla dövüştüğünü görürse bir kadın için başka bir erkekle mücadeleye girebilir. Bir yaban domuzunun kendisini yediğini ya da öldürdüğünü gören kişinin düşmanı kendinden daha güçlü ya da daha donanımlıdır bu yüzden düşmana yenilir. Bu rüyayı gören iş hayatında bir kariyeri aşk hayatında da partnerini başkasına kaptırır. Bir kadın rüyasında bir yaban domuzuyla dövüşüp yenildiğini görürse partneri onu kendisinden daha güzel bir kadın için terk eder.

Rüyada yaban domuzuyla dövüşen kişi aynı zamanda kendisini sevmeyen biri ya da bir düşmanı tarafından bir fenalığa uğrar. Dövüşürken yaralanan ve vücudunda kan gören kişi bir kişi yüzünden maddi zarara uğrar ve cebinden para çıkar. Rüyasında askerde evladı olan bir anne ya da baba evladının yaban domuzu tarafından yaralandığını görürse askerdeki evladının başına bir zorluk gelir.

Rüyada yaban domuzu saldırısı:

Rüyada yaban domuzu saldırısı düşmandan gelecek fenalıktır. Bir erkek için yaban domuzuyla dövüşmek başka bir erkekle mücadeleye girmektir. Bir kişi yaban domuzunun kendine durduk yere saldırdığını görürse bir iftiraya uğrar ya da düşman tarafından kendisine zarar verilmeye çalışılır. Yaban domuzu saldırısından kurtulan elindekini kaybetmez. Yaban domuzu saldırısına uğrayarak yakalanan düşmana bir koz verir.

Rüyada yaban domuzu öldürmek bir tehlikeyi bertaraf etmek ya da düşmana galip gelmektir. Yaban domuzunu öldüren bir sorunu halleder. Bu rüyayı gören kişi aynı zamanda karşılaştığı bir mücadelede kazanır ya da çok büyük bir sorunu çözer. Bir öğrenci rüyasında yaban domuzunu öldürdüğünü görürse kendisi için çok önemli olan bir sınavı kazanır. Bir erkek rüyasında yaban domuzu öldürürse iş ya da aşk hayatında başka bir erkeğe galip olur, bir işi ya da partneri başka bir erkeğin elinden alır. 

Rüyada yaban domuzu tarafından öldürülmek iş ya da aşk hayatında yenilgidir. Bu rüyayı gören kişi düşmanı ya da rakibi tarafından hezimete uğrar ve elinden bir şeyi alınır. Bir erkek rüyasında bir yaban domuzunun kendisini yediğini ya da öldürdüğünü görürse iş ya da aşk hayatında başka bir erkeğe karşı yenilgiye uğrar ve bir kadını ya da bir işi başa bir erkeğe kaptırır ve üzüntü yaşar.

Rüyada yaban domuzundan kaçan korkularından ya da sorunlarından kaçar. Bu rüyayı gören kişi bazı sorunları halletmek yerine onları sürekli erteleme yolunu seçmektedir. Sürekli rüyasında bir yaban domuzundan kaçan biri için artık korkularla yüzleşmek zamanı gelmiştir. Bu kişi korkularıyla yüzleşir ise sorunlarını çözecektir ve bu rüyaları bir daha görmeyecektir. Rüyada kaçtığı yaban domuzu tarafından yakalanan kişinin düşmanı kendisine çok yaklaşır. Bu rüyayı bir kadın görür ise cinsel tacize uğrama ihtimaline karşı dikkatli olmalıdır.

Rüyanızı yazın:

bottom of page