top of page

Rüyada yaratık görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Sınav

 • Düşman

 • Korkular

 • Tehlike

 • Savaş

 • Zorluk

 • Rekabet

 • Çatışma

 • Çekişme

 • Yarışma

 • Mücadele

 • Zorlu bir rakip

 • Tehlikeli bir süreç

 • Kaybetme korkusu

 • Yenmek ya da yenilmek

Rüyada yaratık görmek ne anlama gelir?

Rüyada yaratık görmek korkularla ya da düşmanla yüzleşmeye delalettir. Bazıları için rüyada yaratık engel, zorluk ya da kaderde mutlaka aşılması gereken zorlu bir süreçtir. Bir kişi rüyasında aniden karşısına bir yaratık çıktığını görürse iş hayatında ya da bir yerde bir düşmanıyla ya da hoşlanmadığı bir kimseyle karşılaşır. Rüyada yaratık tarafından yaralanan kişi düşmandan zarar görür.

Rüyada yaratık aynı zamanda zorlu bir sürece girmek ya da zor bir işin üstesinden gelmekle alakalıdır. Rüya sahibi boyundan büyük bir işe kalkışmak zorunda kalabilir ya da kendisin kapasitesini zorlayacak kadar zorlu bir görev verilecektir. Bazen yaratık kendinden daha güçlü ya da donanımlı bir düşman veya rakibi alt etmek zorunda kalacağımız süreçlere işaret eder. Bu süreci geçmenin tek yolu fiziksel güç ve zorbalık değil aklı kullanmak olacaktır.  

Rüyasında yaratık gören yaratıktan çok onu nasıl gördüğüne odaklanmalıdır. Zararsız gibi duran ya da rüya sahibine zarar vermeye hiçbir niyeti olmayan bir yaratık hassas bir duruma işaret eder. Belki bugün görünürde her şey normaldir ya da ortada bir tehlike yoktur fakat ufak bir hata çok ciddi sonuçlara ya da kayıplara yol açabilir. Rüyada sevimli bir yaratık görmek düşmanla barışmak ya da uzlaşmaktır.

Rüyada evinde yaratık ya da yaratıklar görmek

Rüyada evinde yaratık ya da yaratıklar olduğunu gören kimse hanesini ve hane halkını zora sokan bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalır. Bu yaratıkları öldürmeye ya da evden çıkartmaya çalışmak tüm haneyi ilgilendiren bazı sorunlarla uğraşmaya delalettir. Bir erkek rüyasında bir yaratığın dolandığını görüyorsa eşi yüzünden bir erkekle kavga etmek zorunda kalabilir. Evine giren yaratığı öldürmek bir tehlikeyi bertaraf etmektir.

Rüyada yaratıkla dövüşmek:

Rüyada yaratıkla dövüşmek düşmanla bir mücadeleye girmek, koltuk savaşı ya da laf dalaşıdır. Bir erkek rüyasında bir yaratıkla dövüştüğünü görürse bir kadın için başka bir erkekle mücadeleye girebilir. Bir yaratığın kendisini yediğini ya da öldürdüğünü gören kişinin düşmanı kendinden daha güçlü ya da daha donanımlıdır bu yüzden düşmana yenilir. Bu rüyayı gören iş hayatında bir kariyeri aşk hayatında da partnerini başkasına kaptırır. Bir kadın rüyasında bir yaratıkla dövüşüp yenildiğini görürse partneri onu kendisinden daha güzel bir kadın için terk eder.

Rüyada yaratıkla dövüşen kişi aynı zamanda kendisini sevmeyen biri ya da bir düşmanı tarafından bir fenalığa uğrar. Yaratıkla dövüşürken yaralanan ve vücudunda kan gören kişi bir kişi yüzünden maddi zarara uğrar ve cebinden para çıkar. Rüyasında askerde evladı olan bir anne ya da baba evladının bir yaratık tarafından yaralandığını görürse askerdeki evladının başına bir zorluk gelir.

Rüyada yaratık saldırısına uğramak:

Rüyada yaratık saldırısı düşmandan gelecek fenalıktır. Bir erkek için yaratıkla dövüşmek başka bir erkekle mücadeleye girmektir. Bir kişi bir yaratığın kendine durduk yere saldırdığını görürse bir iftiraya uğrar ya da düşman tarafından kendisine zarar verilmeye çalışılır. Yaratık saldırısından kurtulan elindekini kaybetmez. Yaratık saldırısına uğrayarak yaratık tarafından yakalanan düşmana bir koz verir.

Rüyada yaratık öldürmek bir tehlikeyi bertaraf etmek ya da düşmana galip gelmektir. Yaratığı öldüren bir sorunu halleder. Bu rüyayı gören kişi aynı zamanda karşılaştığı bir mücadelede kazanır ya da çok büyük bir sorunu çözer. Bir öğrenci rüyasında yaratık öldürdüğünü görürse kendisi için çok önemli olan bir sınavı kazanır. Bir erkek rüyasında yaratık öldürürse iş ya da aşk hayatında başka bir erkeğe galip olur, bir işi ya da partneri başka bir erkeğin elinden alır.

Rüyada bir yaratık tarafından öldürülmek iş ya da aşk hayatında yenilgidir. Bu rüyayı gören kişi düşmanı ya da rakibi tarafından hezimete uğrar ve elinden bir şeyi alınır. Bir erkek rüyasında bir yaratığın kendisini yediğini ya da öldürdüğünü görürse iş ya da aşk hayatında başka bir erkeğe karşı yenilgiye uğrar ve bir kadını ya da bir işi başa bir erkeğe kaptırır ve üzüntü yaşar.

Rüyada yaratıktan kaçan korkularından ya da sorunlarından kaçar. Bu rüyayı gören kişi bazı sorunları halletmek yerine onları sürekli erteleme yolunu seçmektedir. Sürekli rüyasında bir yaratıktan kaçan biri için artık korkularla yüzleşmek zamanı gelmiştir. Bu kişi korkularıyla yüzleşir ise sorunlarını çözecektir ve bu rüyaları bir daha görmeyecektir. Rüyada kaçtığı yaratık tarafından yakalanan kişinin düşmanı kendisine çok yaklaşır. Bu rüyayı bir kadın görür ise cinsel tacize uğrama ihtimaline karşı dikkatli olmalıdır.

Rüyanızı yazın:

bottom of page