top of page

Rüyada yılan yumurtası görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Şans

 • Umut

 • Sürpriz

 • Yaşam

 • Döngü

 • Doğum

 • Hediye

 • Hamilelik

 • Döllenme

 • Kaynaklar

 • Yaratıcılık

 • Başlangıç

 • Potansiyel

 • Doğurganlık

Rüyada yılan yumurtası görmek ne anlama gelir?

Genel olarak yumurtalar yaşamı, yaşam döngülerini, başlangıçları, umudu, doğurganlığı, bolluğu ve çok daha fazlasını sembolize eder. Fakat yumurta gördüğümüz rüyalarda yumurtayı nasıl gördüğümüzü de yoruma eklemeliyiz. Siyah yumurtalar, çürük yumurta ya da size negatif enerji veren bir yumurta rüyası gördüğünüzde yaşamınızda atmış olduğunuz bazı temellerin olumsuz sonuçlarının yaklaştığını anlamalısınız. Belki de bir çıkmaz sokağa girdiniz ve tek yapmanız gereken en yakın yerden bir “U” dönüşü.


Yılan yumurtası gördüğümüz rüyalar yaşamımızda henüz gelişmemiş yönlerimize, henüz döllenmemiş oluşumlara ve potansiyellere dokunur. Bu rüyalar aynı zamanda doğum öncesi hayata ya da doğum potansiyellerine yönelik bilgi içerir. Fakat, rüyalar alemindeki doğum her zaman bir bebeğin doğumu değil bazen bir fikrin ya da projenin doğumudur. Bu yüzden, yılan yumurtası rüyaları henüz aklımıza gelmemiş fakat bizim için güzel gelecek vadeden fikirlerin habercisi de olabilir.

Rüyada yılan yumurtaları görmek

Yılan yumurtası gördüğümüz rüyalar büyüme, gelişme ve kabuğundan çıkma vadederler. Yaşamımızda henüz çok “yeni ve küçük” olan bir şeyler çok fazla büyüme potansiyeline sahip olabilirler. Belki küçük bir iş fikri ilerde sizi büyük bir iş adamı yapabilir. Ya da ufacık bir proje başlangıcı ilerde projenin büyümesiyle sonuçlanabilir. Yılan yumurtası rüyaları oldukça iyi niyetli ve pozitif rüyalardır.


Yılan yumurtası gördüğümüz rüyalar içinde bulunduğumuz ortam ya da potansiyelin şimdilik çok küçük olduğuna da atıfta bulunurlar.  Tıpkı bir civcivin yumurtadan çıktığında karşılaşacağı dünya gibi bu rüyalar insan zihninin sonsuz yaratıcılığı ve potansiyeline, keşfedilmemiş fikir ve projelere ve büyüme ve gelişmeye işaret ederler. Belki de kendinizi ya da düşüncelerinizi sınırlandırmakta ve bu sonsuz yaratıcılığı ve potansiyeli henüz görememektesiniz.

Yılan yumurtası rüyaları aynı zamanda rahim ve doğurganlıkla bağlantılıdır. Bu rüyaların daima hanede bir hamilelik haberine işaret etme olasılığı bulunsa da semboller dilinde hamilelik her zaman bir bebeğin hamileliği değil bazen bir fikrin ya da projenin doğum öncesi hazırlık evresidir. Rüyanızda yılan yumurtası ya da yumurtaları gördüyseniz yaşamınızda bir şeylerin döllendiğini ve yaşamınıza girmelerine az kaldığını bilmelisiniz.


Mısır döneminden kalma eski rüya kehanetlerine göre yılan yumurtası gördüğümüz rüyalar maneviyatla bağlıdır ve harika bir alamet olarak görülürler. Sizin için yakın zamanda çok büyük bir değişim olacağını müjdelerler. Bu rüyalar aynı zamanda iç potansiyelleri, yenilikleri ve süprizleri temsil ederler. Yılan yumurtası rüyasını gördüyseniz bilmeniz gereken bir şeylerin size doğru yolda olduğudur.

Tüm rüyalar içinde yılan yumurtası ve diğer rüyalar özel manevi değere sahip rüyalardır. Manevi perspektifden yılan yumurtası rüyası yaratılışın başlangıcı sayılır. Sembolizmde bir şeyin başladığı ve döllendiği yerin simgesidir. Bugün bildiğimiz en büyük şirketler, büyük fikirler hatta dünyanın en büyükleri hepsi insan zihninin yaratıcılık evresinden geçti. Bu şirketler önce birilerinin onları düşünmesi, tasarlaması ve fikir babalığını yapması sonucu var oldular ve daha sonra büyüdüler. Yumurta gördüğümüz rüyalar da aslında bizim için çok büyütülebilecek fakat henüz keşfedilmemiş tüm fikir ve projelerden bahsediyor olabilir.


Yılan yumurtası rüyaları bazen soyut alemden (manevi alem) fiziksel aleme geçiş sınır çizgisini sembolize ederler. Yoktan var edilme potansiyeline sahip her şey rüyanıza bir yılan yumurtası kılığında girmiş olabilir. Rüyanızda bir yılan yumurtası gördüyseniz kendinize sorun: henüz yaratılmamış ya da oluşturulmamış neyi oluşturma kapasitesine sahibim? Belki de bu tanrının size sunduğu özel bir yetenek. Dünyaya gönderiliş amacınız ya da insanlığa mutlaka sunmanız gereken bir şey.

Bir yılan yumurtası rüyası bize hayallerimizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğumuz araç-gereç, kaynaklar ve enerjiyi getirir. Aynı zamanda bir oluşumun başlatılması için uygun şartların artık oluştuğunu bildirir. Şu anda ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda. Arzularınızı göstermek için ruhsal (ateş), fiziksel (toprak), zihinsel (hava) ve duygusal (su) kaynaklara sahipsiniz. Ve tüm bu enerjileri manevi ve dünyevi alemlerin enerjisiyle birleştirdiğinizde bir güç merkezi olacaksınız! Her şeye sahipsiniz fakat anahtar şu: tüm bunları bir araya getirmek! Daha önce aklınızın bir köşesinde yalnızca “bir fikir” olarak duran bir şeyi gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı.Yaşam yolunuz boyunca topladığınız beceri, bilgi ve yetenekler sizi şu anda bulunduğunuz noktaya getirdi ve fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmeye hazırsınız.

Ücretsiz Tarot falı bakmak ister misiniz?

tarot_falı_bak.png

Rüyanızı yazın:

bottom of page