top of page

Rüyada yırtıcı hayvan görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Sınav

 • Düşman

 • Korkular

 • Tehlike

 • Savaş

 • Zorluk

 • Rekabet

 • Çatışma

 • Çekişme

 • Yarışma

 • Mücadele

 • Zorlu bir rakip

 • Tehlikeli bir süreç

 • Kaybetme korkusu

 • Yenmek ya da yenilmek

Rüyada yırtıcı hayvan görmek ne anlama gelir?

Rüyada yırtıcı hayvan görmek korkularla ya da düşmanla yüzleşmeye delalettir. Bazen yırtıcı hayvan sinirlendiğinde tehlikeli olabilecek birini temsil eder. Bazıları için rüyada yırtıcı hayvan engel, zorluk ya da kaderde mutlaka aşılması gereken zorlu bir süreçtir. Bir kişi rüyasında aniden karşısına bir yırtıcı hayvan çıktığını görürse iş hayatında ya da bir yerde bir düşmanıyla ya da hoşlanmadığı bir kimseyle karşılaşır. Rüyada yırtıcı hayvan tarafından yaralanan kişi düşmandan zarar görür.

Rüyada yırtıcı hayvan aynı zamanda zorlu bir sürece girmek ya da zor bir işin üstesinden gelmekle alakalıdır. Rüya sahibi boyundan büyük bir işe kalkışmak zorunda kalabilir ya da kendisin kapasitesini zorlayacak kadar zorlu bir görev verilecektir. Bazen yırtıcı hayvan kendinden daha güçlü ya da donanımlı bir düşman veya rakibi alt etmek zorunda kalacağımız süreçlere işaret eder. Bu süreci geçmenin tek yolu fiziksel güç ve zorbalık değil aklı kullanmak olacaktır.    

Rüyasında yırtıcı hayvan gören daha çok onu nasıl gördüğüne odaklanmalıdır. Zararsız gibi duran ya da rüya sahibine zarar vermeye hiçbir niyeti olmayan bir yırtıcı hayvan hassas bir duruma işaret eder. Belki bugün görünürde her şey normaldir ya da ortada bir tehlike yoktur fakat ufak bir hata çok ciddi sonuçlara ya da kayıplara yol açabilir. Rüyada sevimli bir yırtıcı hayvan görmek düşmanla barışmak ya da uzlaşmaktır.

Rüyada evinde yırtıcı hayvan görmek

Rüyada evinde yırtıcı hayvan ya da yırtıcı hayvanlar olduğunu gören kimse hanesini ve hane halkını zora sokan bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalır. Bu hayvanları öldürmeye ya da evden çıkartmaya çalışmak tüm haneyi ilgilendiren bazı sorunlarla uğraşmaya delalettir. Bir erkek rüyasında bir yırtıcı hayvanın dolandığını görüyorsa eşi yüzünden bir erkekle kavga etmek zorunda kalabilir. Evine giren hayvanı öldürmek bir tehlikeyi bertaraf etmektir.

Rüyada yırtıcı hayvanla dövüşmek:

Rüyada yırtıcı hayvanla dövüşmek düşmanla bir mücadeleye girmek, koltuk savaşı ya da laf dalaşıdır. Bir erkek rüyasında bir yırtıcı hayvanla dövüştüğünü görürse bir kadın için başka bir erkekle mücadeleye girebilir. Bir yırtıcı hayvanın kendisini yediğini ya da öldürdüğünü gören kişinin düşmanı kendinden daha güçlü ya da daha donanımlıdır bu yüzden düşmana yenilir. Bu rüyayı gören iş hayatında bir kariyeri aşk hayatında da partnerini başkasına kaptırır. Bir kadın rüyasında bir yırtıcı hayvanla dövüşüp yenildiğini görürse partneri onu kendisinden daha güzel bir kadın için terk eder.

Rüyada yırtıcı hayvanla dövüşen kişi aynı zamanda kendisini sevmeyen biri ya da bir düşmanı tarafından bir fenalığa uğrar. Dövüşürken yaralanan ve vücudunda kan gören kişi bir kişi yüzünden maddi zarara uğrar ve cebinden para çıkar. Rüyasında askerde evladı olan bir anne ya da baba evladının yırtıcı hayvan tarafından yaralandığını görürse askerdeki evladının başına bir zorluk gelir.

Rüyada yırtıcı hayvan saldırısına uğramak:

Rüyada yırtıcı hayvan saldırısı düşmandan gelecek fenalıktır. Bir erkek için yırtıcı hayvanla dövüşmek başka bir erkekle mücadeleye girmektir. Bir kişi yırtıcı hayvanın kendine durduk yere saldırdığını görürse bir iftiraya uğrar ya da düşman tarafından kendisine zarar verilmeye çalışılır. Yırtıcı hayvan saldırısından kurtulan elindekini kaybetmez. Yırtıcı hayvan saldırısına uğrayarak yakalanan düşmana bir koz verir.

Rüyada yırtıcı hayvan öldürmek bir tehlikeyi bertaraf etmek ya da düşmana galip gelmektir. Yırtıcı hayvanı öldüren bir sorunu halleder. Bu rüyayı gören kişi aynı zamanda karşılaştığı bir mücadelede kazanır ya da çok büyük bir sorunu çözer. Bir öğrenci rüyasında yırtıcı hayvanı öldürdüğünü görürse kendisi için çok önemli olan bir sınavı kazanır. Bir erkek rüyasında yırtıcı hayvan öldürürse iş ya da aşk hayatında başka bir erkeğe galip olur, bir işi ya da partneri başka bir erkeğin elinden alır. 

Rüyada yırtıcı hayvan tarafından öldürülmek iş ya da aşk hayatında yenilgidir. Bu rüyayı gören kişi düşmanı ya da rakibi tarafından hezimete uğrar ve elinden bir şeyi alınır. Bir erkek rüyasında bir yırtıcı hayvanın kendisini yediğini ya da öldürdüğünü görürse iş ya da aşk hayatında başka bir erkeğe karşı yenilgiye uğrar ve bir kadını ya da bir işi başa bir erkeğe kaptırır ve üzüntü yaşar.

Rüyada yırtıcı bir hayvandan kaçan korkularından ya da sorunlarından kaçar. Bu rüyayı gören kişi bazı sorunları halletmek yerine onları sürekli erteleme yolunu seçmektedir. Sürekli rüyasında bir yırtıcı bir hayvandan kaçan biri için artık korkularla yüzleşmek zamanı gelmiştir. Bu kişi korkularıyla yüzleşir ise sorunlarını çözecektir ve bu rüyaları bir daha görmeyecektir. Rüyada kaçtığı yırtıcı hayvan tarafından yakalanan kişinin düşmanı kendisine çok yaklaşır. Bu rüyayı bir kadın görür ise cinsel tacize uğrama ihtimaline karşı dikkatli olmalıdır.

Rüyanızı yazın:

bottom of page