Rüyada zayıflamak

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Değişim

 • Eksilmek

 • Azalmak

 • Kaybetmek

 • Mal satmak

 • Fakirleşmek


 • Ödün vermek

 • Paranın azalması

 • Maddi sıkıntılar

 • Güç kaybetmek

 • Yükün azalması

 • Paranın erimesi

 • Geçimin daralması

 • Kazancın azalması

 • Birikimlerin azalması

 • Kaynakların tükenmesi

 • Durumun kötüye gitmesi

Rüyada zayıfladığını görmek ne anlama gelir?

Kilo aldığımız ya da verdiğimiz rüyalar genellikle kendimizden azalttıklarımız ya da kendimize kattıklarımızla ilgilidir. Bu yüzden kilo vermek hayırsız rüyalardandır. Kilo veren kendinden eksiltir, kazancı azalır, fakirleşir ya da birikimleri erir. Bu rüyanın sahibi için sürekli bir kayıp vermek söz konusu olabilir.


Rüyada kilo vermiş olduğunu gören kişi aynı zamanda güç kaybeder, sorumluluk ve yükü azalır. Bu rüyanın sahibi için malların satılması, şirketi varsa eleman sayısının azaltılması ya da yatırımları varsa değer kaybetmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Kısacası, rüyada kilo almak her zaman kendine bir şeyler katmak kilo vermek ise kendinden azaltmak ve kaybetmektir. Bu rüyayı görenin servetinin azalması ya da bazı emlak yatırımlarından kötü haber alması olasılığı da bulunur. Bazen rüyada kilo vermek ve zayıflamak paranın hızlı bir şekilde erimesinden duyulan endişe ve iflas korkusudur.

Rüyada zayıfladığını görmek

Rüyada kilo vermek her zaman maddi anlamda güç kaybetmeye işaret değildir. Bazen iş hayatında güç kaybetmek, düşman ya da rakiplere koz vermek veya bir rekabette güçsüz duruma düşmeye işaret olabilir. Bu rüyanın aynı zamanda enerji ve motivasyonun azalmasıyla da yakın alakası vardır. Rüyasında zayıfladığını görenin durumu sürekli kötüye gider ve gücü ve istikrarı belki de rakiplerin eline geçer. Rüya sahibinin düşmanları ya da hasetçileri kendisi karşısında daha avantajlı duruma geçer ve rüya sahibi için belki de iş hayatında sonun başlangıcı gelmiştir.

Rüyada zayıfladığını görmek:

Rüyada zayıfladığını görmek yükün ve sorumlulukların azalması dolayısıyla hareketin hızlanmasıyla da alakalı olabilir. Bu rüyanın sahibinin meşguliyetinin ve uğraştığı işlerin sayısının azalması ihtimali de vardır. Rüya sahibi hayattaki ilerleyiş hızını üzerindeki yük ve sorumlulukların az olmasından dolayı arttırmak zorunda kalacaktır. Bazıları için rüyada zayıflamak maddi sorumlulukların ya da masrafların azalması ile ilgili olabilir. Bu rüyayı gören bu zayıflıkla ilgili ne hissettiğine de bakmalıdır.

 

Rüyada kilo kaybetmek bazen değişim korkusu ya da değişimin kendisinden bazı şeyleri alıp götüreceğinden duyulan endişenin temsilcisidir. Bu rüyanın sahibi değişime henüz hazır olmamakla birlikte bu değişimde kaybeden taraf olacağına ya da rakipleri karşısında güçsüz bir pozisyonda olduğuna inanmaktadır. Rüyasında kilo kaybettiğini gören kişi tüm bunların yanı sıra prestij kaybetme ve rezil olma korkusunu da yaşayabilir. Kısacası, bu rüya genellikle değişimden korkan kişilerin rüyasıdır.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Koç

Astrozia.com

Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık

Bu rüya genellikle enerjinin ve kaynakların tükenmesinden duyulan endişeye işaret eder. Bu rüyanın ana teması bitmek ve tükenmektir. Rüya sahibi bazen maddi kaynakların tükenmesinden dolayı iflas korkusu yaşamaktan bu rüyayı görür ya da bir yolun artık sonuna gelmeye başladığını düşünmektedir. İlişkisinde çıkmaza giren ve çözüm yolu bulamayan birinin de bu rüyayı görmesi normaldir. Kısacası, rüyada bir deri bir kemik kalmak aslında sahip olunan en değerli varlıkları ya da bir ilişkiyi kaybetme korkusunun yansımasıdır.

Şişman birinin rüyasında kendini zayıflamış görmesi kaybetme korkusudur. Bu rüyanın sahibi bazen prestij kaybetme bazen de maddi kaynaklarını kaybetme korkusu yaşamaktadır. Kısacası rüyada zayıflamak kendinden vermek, değer kaybetmek ya da eksiltmektir. İş hayatında değer kaybetmek, rekabette yenilmek, düşman ya da rakiplere koz vermek gibi durumları yaşayan biri bu rüyayı görebilir. Rüyada şişman birinin kendini zayıflamış görmesi bazen büyük miktarda para kaybetmek ya da yatırımların değer kaybetmesiyle ilgilidir.

En çok görülen rüyalar

tsunami

yolculuk

ölmüş anne

mezarlık

otobüs

öldürmek

eski sevgili

örümcek

hamile

yurtdışı

Rüyanızı yazın:

Copyrights

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.